سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : سه شنبه 12 اسفند 1399
  • 99/06/19 - 07:16
  • 303
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

18 ایده صادراتی منتخب در مرکز شتابدهی تخصصی صادرات مستقر می‌شود

«رویداد جهش صادرات در مسیر جهش تولید» با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اتاق ایران برگزار شد. در این رویداد فناورانه 18 ایده صادراتی انتخاب شد و مجوز استقرار در مرکز شتابدهی تخصصی صادرات را دریافت کرد و مهرماه در این مرکز مستقر می‌شوند.

رویداد «جهش صادرات در مسیر جهش تولید» با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اتاق ایران با هدف شناسایی ایده‌های برتر صادراتی، برگزار شد.

«بین‌المللی‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان»، «توسعه تحقیقات بازار و بازاریابی»، «هوشمندسازی صادرات»، «مبادلات مالی و ارزی و تهاتری»، «برندینگ»، «گسترش خدمات تجارت خارجی و ترانزیت» و «شکل‌دهی بازارهای جدید به‌ویژه با کشورهای منطقه» ازجمله محورهای این رویداد بود.

129 ایده صادراتی به این رویداد آمد و از این میان 18 طرح برگزیده شد. این طرح‌های برگزیده پس از افتتاح مرکز شتابدهی صادرات ایران، شعبه تهران، مجوز استقرار در این مرکز را دریافت کردند. در این مرکز که 18 شهریورماه امسال با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری افتتاح شد، قرار است به صورت تخصصی در حوزه صادرات، خدمات شتابدهی ارائه شود.

استقرار در مرکز شتاب‌دهی تجارت جهانی ایران، تأمین مالی و جوایز نقدی ازجمله هدایای در نظر گرفته‌شده برای ایده‌های برتر بود که 5 طرح جایزه نقدی دریافت کردند و 8 ایده هم کاندیدای استفاده از سیدمانی یا پول بذری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شدند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

اخبار مرتبط:

رویداد «جهش صادرات در مسیر جهش تولید» برگزار شد

مرکز شتابدهی تخصصی صادرات افتتاح شد

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,برگزیده ها,مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری
  • کد خبر : 69835

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت