سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : چهارشنبه 12 آذر 1399
سرخط خبرها
  • 99/07/29 - 13:46
  • 466
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حکم معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری؛

دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق منصوب شد

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در حکمی پرویز کرمی را به عنوان دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق منصوب کرد.

در حکم معاون علمی و فناوری رییس جمهوری خطاب به پرویز کرمی آمده است:

در راستای کیفی سازی و چابک‌سازی فعالیت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ بدینوسیله ضمن ابلاغ برنامه ادغام ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز در ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان و بنا به پیشنهاد رئیس محترم مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی، نظر به مراتب تعهد و شایستگی‌های علمی و عملی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود فعالیت‌های هدفمند معاونت در حوزه‌های نرم و هویت‌ساز و فرایند تجاری‌سازی علوم انسانی با تکیه بر ایجاد و حمایت از شرکت‌های این حوزه و نیز ارتقای کمی و کیفی شرکت‌ها و استارتاپ‌های حوزه صنایع خلاق به عنوان برنامه مکمل حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان که طبیعتا منجر به ارتقای فرهنگ اقتصاد دانش‌بنیان در کشور خواهد شد، با مسئولیت جنابعالی سرعت بیشتری بگیرد.

لازم می‌دانم از تلاش‌های جناب مهندس حسین سجادی نیری، در طول مدت تصدی دبیری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت سازی قدردانی نمایم.

از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات شما را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی همراستا با سیاست‌ها و راهبردهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مسالت می نمایم.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/25


  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,سرویس خبری,اطلاعیه ها,انبیک,برگزیده ها,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی,مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی,مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان,مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری,امور حقوقی و مجلس,دفتر حراست,معاونت توسعه مدیریت و جذب سرمایه,معاونت نوآوری و تجاری سازی فناوری,معاونت سیاستگذاری و توسعه
  • کد خبر : 70563
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت