سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : سه شنبه 30 شهریور 1400
  • 1399/02/30 - 13:13
  • 1333
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی 20درصد تخفیف بهارانه می‌گیرند

بهار امسال با تخفیفات مختلفی برای مخاطبان شبکه آزمایشگاهی همراه بود. بهاری که در کنار شرایط سخت بیماری کرونا، برای اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تخفیفات ویژه‌ای به همراه داشت. به گفته اسدی‌فرد، «شاید این تخفیفات کمک خوبی برای استفاده‌کنندگان از خدمات آزمایشگاهی برای جبران ضررهای احتمالی در این شرایط باشد.»

رضا اسدی‌فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان این مطلب، می‌گوید: اعضای جدید باشگاه مشتریان از جمله مخاطبان و کاربران خدمات آزمایشگاهی در کشور هستند که هر سال با دریافت تخفیفات ویژه این شبکه می‌توانند کیفیت و کمیت خدمات خود را بهبود بخشند. خدماتی که عواید آن نصیب مردم و کادر درمانی کشور می شود.

«بهار امسال هم این اعضای جدید می توانند از 20 درصد تخفیف بهارانه خدمات آزمایشگاهی استفاده کنند. تخفیفاتی که فرصت خوبی برای توسعه خدمات آزمایشگاهی است. این تخفیفات شامل 10 میلیون ریال اعتبار ویژه سه ماه اول سال 99 می‌شود.»

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، پلتفرم به اشتراک گذاری دستگاه ها و ارایه خدمات آزمایشگاهی و حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور است. باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی نیز برای تسهیل در دریافت خدمات ایجاد شده است و تخفیف های متنوعی را به اعضای هیئت علمی، دانشجویان، شرکت های دانش بنیان و صنایع کشور ارایه می دهد.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

اخبار مرتبط:

گسترش ۱۰۰ درصدی شبکه آزمایشگاهی کشور

کیت‌های تشخیصی کرونا در شبکه آزمایشگاهی کشور استاندارد است

یارانه حمایتی خرید تجهیزات آزمایشگاهی «ایران‌ساخت» برای اعضای شبکه آزمایشگاهی بیشتر می‌شود

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار,معاونت نوآوری و تجاری سازی فناوری
  • کد خبر : 51118
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت