سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : جمعه 17 مرداد 1399
  • 99/04/09 - 12:26
  • 166
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی 20 درصد تخفیف می‌گیرند

یکی از طرح‌های تخفیفی جدید شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 99 به اعضای جدید این شبکه تعلق گرفت. تابستان امسال این تازه‌واردان به شبکه می‌توانند با 20 درصد تخفیف از خدمات آزمایشگاهی بهره ببرند.

 

 

این تخفیفات که برای توسعه کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور ارائه می‌شود به همه مخاطبان شبکه تعلق می‌گیرد و هر کدام از آنها با شیوه و عددی متفاوت مشمول این تخفیفات می‌شوند. تابستان امسال برای تازه واردان به این شبکه تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. این اعضای تازه نفس برای نخستین بار می‌توانند از 10 میلیون ریال اعتبار استفاده کنند.

ارائه تخفیفات ویژه به مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی یکی از اولویت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. همین هدف فرصتی است برای اعضای این شبکه تا خدمات خود را با تخفیفات ویژه‌ای دریافت کنند.

شرکت‌های دانش‌بنیان، سرآمدان علمی و نخبگان، اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها، دانشجویان ارشد و دکتری از دیگر مخاطبان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هستند که از این تخفیفات تابستانی استفاده می‌کنند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

اخبار مرتبط:

ارائه تخفیفات آزمایشگاهی به دانشجویان و اعضای هیئت علمی

معرفی نحوه استفاده از تخفیف‌ های شبکه آزمایشگاهی فناوری‌ های راهبردی

  • گروه خبری : اخبار,معاونت نوآوری و تجاری سازی فناوری
  • کد خبر : 68296
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت