شهادت حضرت فاطمه
جهش تولید
امروز : یکشنبه 28 دی 1399
  • 99/03/13 - 10:55
  • 564
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

ایران‌ساخت| فریزرهای صنعتی باکیفیت تولید شد

یک شرکت دانش‌بنیان داخلی با تمرکز بر نیاز صنایع کشور به انواع سردخانه، یخچال و فریزرهای صنعتی، تلاش کرد تا این نیاز را با توان داخلی و به کمک فناوری‌های پیشرفته تامین کند. بر همین اساس هم یخچال و فریزرهای صنعتی ایران‌ساخت را طراحی کرد، ساخت و در اختیار صنایع کشور قرار داد.

شرکت دانش‌بنیان مهندسی فراتجهیز آرمان پژوه، فعالیت خود را با تولید و توزیع انواع سردخانه، یخچال و فریزرهای صنعتی در سراسر کشور آغاز کرد و هم اکنون با تحقیق و پژوهش درست توانسته تولیدات خود را با کیفیت و تکنولوژی‌های جدید و به روز دنیا ارائه دهد.

آن‌طور که احسان مهدوی مدیرعامل این شرکت‌ می‌گوید: محصولات این شرکت شامل سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی آزمایشگاهی و صنعتی، چمبرهای تست محیطی، یخچال‌ها، فریزرها و دیپ فریزرها، چیلرها، مینی چیلرها، آبسردکن‌های صنعتی و تجاری و شیرسردکن‌ها در ظرفیت‌ها و طراحی‌های مختلف و سیستم‌های کنترل و نمایش می‌شود.

این شرکت دانش‌بنیان با تولید محصولات کاربردی در صنایع مختلف به کاهش ارزبری از کشور کمک کرده است. به گونه‌ای که مدیر عامل این شرکت‌ می‌گوید: با تولید انواع یخچال ها، فریزر ها، دیپ فریزها، چمبرها و محفظه های تست دمایی برنامه پذیر و دما ثابت از دمای 80- تا 180 + درجه سانتیگراد با کاربردهای پزشکی، آزمایشگاهی، صنعتی در انواع ضد انفجار و متعارف با قیمت پایین‌تر و کیفیتی هم سطح محصولات مشابه خارجی، خروج ارز از کشور را کم کردیم.

این شرکت دانش‌بنیان که در حال حاضر با 10 نفر فعالیت می‌کند در تلاش است تا با رفع برخی موانع، صادرات محصولات خود را به دیگر کشورها آغاز کند. به گفته این فعال دانش‌بنیانی، در سال‌های آتی این کار را آغاز می کنند تا بتوانند توانمندی جوانان ایرانی را به دیگر کشورها اثبات کنند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناو.ری ریاست جمهوری

ایران‌ساخت

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان
  • کد خبر : 51335
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت