سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : پنجشنبه 06 آذر 1399
  • 99/08/05 - 11:48
  • 108
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

ایران ساخت| فرصتی برای ارائه دستاوردهای علوم شناختی فراهم شد

در سال جهش تولید و برای حمایت از تولید کنندگان و فناوران، فرصتی دیگر برای ارائه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه علوم شناختی فراهم شد. این فناوران می‌توانند در هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت در محل نمایشگاه بین المللی تهران دستاوردهای خود را ارائه دهند.

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه شناختی، از این شرکت ها درخواست کرد برای معرفی و ارائه دستاوردها ، فناوری ها و فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی خود در این رویداد فنی و تخصصی شرکت کنند.

هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت همزمان با هفته پژوهش و بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور در چهارده بخش موضوعی از جمله تجهیزات عمومی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و نرم افزار در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه علوم شناختی می‌توانند با مراجعه به سایت این نمایشگاه به آدرس WWW.IRANLABEXPO.IR نسبت به ثبت نام  اقدام کنند.

این نمایشگاه از 27 آذرماه امسال کار خود را آغاز می کند و به مدت  چهار روز نیز ادامه دارد.

مسوولان برگزاری این نمایشگاه اعلام کردند برای خرید دانشگاه ها و مراکز پژوهشی با توجه به سطح فناوری محصولات مورد نیاز خریدار یارانه ۱۰ تا ۵۰ درصدی در نظر گرفته شده است.

در هفتمین دوره این نمایشگاه در سال گذشته حدود ۳۶۰ شرکت بیش از ۹ هزار و یکصد نوع محصول تولیدی خود را عرضه کردند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/25

 

 

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,برگزیده ها
  • کد خبر : 70679

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت