شهادت حضرت فاطمه
جهش تولید
امروز : یکشنبه 28 دی 1399
  • 99/09/12 - 07:40
  • 195
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازار خدمات فناوری اطلاعات در ۹ بخش ایجاد شد

بازار خدمات فناوری اطلاعات وابسته به شبکه فناوری و نوآوری معاونت علمی در ۹ بخش، محصولات و خدمات گوناگون را عرضه می‌کند.

در این بازار خدمات و محصولات متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم‏افزارها و دیگر حوزه‌ها در اختیار اعضای شبکه تینت قرار می‌گیرد. این خدمات توسط شرکت‏ ها و افراد متخصص فعال در این حوزه که به‌عنوان کارگزاران شبکه شناخته می‏‌شوند، ارائه شده است.

در بازار فناوری با توجه به نیازهای مشتری، خدمات متنوعی توسط کارگزاران حرفه‌ای ارائه می‌شود. از طرفی شما به عنوان فعال حوزه فناوری می‌توانید در این محیط محصولات خود را برای مشتریان بالقوه عرضه کنید.

نرم‌افزارهای سازمانی و اتوماسیون اداری، وب و میزبانی وب، خدمات ارتباطی و امنیت، تحلیل اطلاعات و داده، مدیریت و کنترل پروژه، خدمات زیرساخت، طراحی و توسعه نرم افزار و SEO ، مدیریت منابع انسانی و خدمات مالی و حسابداری، از جمله ۹ حوزه‌ای هستند که محصولات و خدمات مرتبط با آنها  در بازار خدمات فناوری اطلاعات ارائه می‌شود.

این شبکه برای خدمات‌دهی به اعضای شبکه، بازارهای متنوع دیگری را نیز ایجاد کرده است. بازار خدمات کسب و کار و بازار تسهیلات مالی از جمله این بازارها هستند. شبکه نوآوری و فناوری ایران با ابلاغ معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با رویکرد توسعه اقتصاد دانشبنیان شکل گرفته است. این شبکه خدمات بسیار متنوعی را به شرکت‌ها و فعالان فناور، عضو شبکه ارائه می‌کند.

گزارش از  مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/۳۳

 

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,برگزیده ها
  • کد خبر : 71329

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت