سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : شنبه 24 مهر 1400
  • 1399/06/26 - 10:25
  • 531
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

با معرفی خدمات آزمایشگاهی به دیگران؛ رایگان خدمت بگیرید

هیچ علمی بدون اقدامات ترویجی توسعه نمی‌یابد. همیشه ترویج را یک پایه هر فعالیت علمی می‌دانند. کاری که به ترویج مفاهیم مرتبط با آن علم در جامعه هدف منجر می‌شود. شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم به دنبال توسعه این اقدامات ترویجی است.

رضا اسدی‌فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره ارائه خدمات آزمایشگاهی، گفت: ما در شبکه تلاش می‌کنیم خدمات آزمایشگاهی را به جامعه هدف معرفی کنیم. برای این کار هم اعتبارات خوبی در نظر گرفته‌ایم.

به گفته وی، پاییز امسال هم با تخفیف‌های متنوعی همراه است. به طور مثال اگر کسی خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را به دوستان و علاقه‌مندن معرفی کند، از خدمات رایگان برخوردار می‌شود.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ادامه بیان کرد: اعضای باشگاه مشتریان شبکه می‌توانند با معرفی اعضای هیات علمی و دانشجویان برای استفاده از طرح‌های اعتباری شبکه آزمایشگاهی، امتیاز هدیه دریافت کنند.

اسدی‌فرد ادامه داد: هر عضو هیات علمی می‌تواند در هر فصل 20 نفر جدید و هر دانشجوی دکتری، کارشناسی ارشد یا کارشناسی هم می‌تواند در هر فصل تا 10 نفر جدید را به شبکه معرفی کند.

وی همچنین بیان کرد: مهلت استفاده از امتیاز کسب شده تا پایان سال 99 و مهلت استفاده از اعتبار ایجاد شده با تبدیل امتیاز در هر فصل، تا پایان همان فصل است.

علاقمندان می توانند به سایت My.labsnet.ir مراجعه کنند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,برگزیده ها,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی
  • کد خبر : 69982

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت