سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : پنجشنبه 02 بهمن 1399
  • 99/05/22 - 10:56
  • 359
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جمعیت شبکه آزمایشگاهی به 688 مجموعه رسید

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که با هدف ارتقای کیفیت خدمات آزمایشگاهی کشور به میدان آمده است توانسته با جلب اعتماد آزمایشگاه‌های مختلف، 688 مجموعه را به خانواده خود پیوند بزند.

آزمایشگاه‌های متنوعی در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری عضو هستند. این آزمایشگاه‌ها طیف وسیعی از مجموعه‌های بخش خصوصی، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسه‌های پژوهشی را شامل می‌شود.

آزمایشگاه‌هایی که در حوزه‌های مختلفی مانند زیست‌فناوری، فناوری نانو، علوم شناختی، علوم و صنایع دریایی، هوایی، فضایی، ریلی، صنایع‌دستی، سلول‌های بنیادی، نفت، انرژی و نیرو، برق و الکترونیک، معدن، مواد، پلیمر، مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی و غیره فعالیت می‌کنند، به جمع اعضای این شبکه پیوسته‌اند.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریات جمهوری، پلتفرم به اشتراک‌گذاری دستگاه‌ها و ارایه خدمات آزمایشگاهی و حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور است. باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی نیز برای تسهیل در دریافت خدمات ایجاد شده است و تخفیف‌های متنوعی را به اعضای هیات علمی، دانشجویان، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع کشور ارایه می‌دهد.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیان/23

اخبار مرتبط:

با معرفی خدمات آزمایشگاهی به پژوهشگران تخفیف بگیرید

خرید تجهیزات آزمایشگاهی با یارانه حمایتی تسهیل شد

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی کشور ۵۵۰ عضو فعال دارد

  • گروه خبری : اخبار,برگزیده ها,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی
  • کد خبر : 69343

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت