سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : پنجشنبه 06 آذر 1399
  • 99/08/05 - 08:09
  • 127
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

رویدادی فناورانه؛ کاربردی‌ترین آموزش‌های بازاریابی دیجیتالی را بیاموزید

«ارائه کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها» دلیلی شد تا رویدادی فناورانه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جموری برگزار شود. این رویداد 28 آبان‌ماه آغاز می‌شود و سه روز ادامه می‌یابد.

«بوتکمپ آنلاین دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوا» رویدادی فناورانه است که با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال  هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک فناوری پردیس معاونت علمی و توسط آکادمی دانشکار برگزار می‌شود.

طبق آمارهای جهانی، دیجیتال مارکتینگ در بین 10 شغل پرتقاضا از سوی کارفرمایان قرار دارد. شغلی که به دلیل آنلاین شدن بسیاری از فرآیندها، جایگاه بسیار مهمی در فروش و بازاریابی شرکت‌ها پیدا کرده است. به همین دلیل آموزش کاربردی آن به علاقه‌مندان و فعالان این حوزه یکی از ضرورت‌هایی است که به برگزاری رویدادی فناورانه منجر شده است.

این دوره با هدف ارائه کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار برگزار می‌شود. در این بوتکمپ بیش از 170 ساعت آموزش کاربردی در حوزه دیجیتال مارکتینگ و مهارت‌های نرم مورد نیاز، به شرکت کنندگان داده می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://ictc.isti.ir/ مراجعه کنند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,برگزیده ها,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی
  • کد خبر : 70673

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت