سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : پنجشنبه 06 آذر 1399
  • 99/08/07 - 09:30
  • 126
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فراخوان| در ارتقای امنیت غذایی سهیم شوید

با توجه به اهمیت ارتقای امنیت غذایی کشور، ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری وزارت جهاد کشاورزی اقدام به انتشار فراخوانی برای جلب طرح‌های فناورانه کرده است.

همه شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق دعوتند تا در این چالش شرکت کنند و طرح‌ها و ایده های خلاقانه خود برای ارتقای امنیت غذایی کشور که یکی از مهم‌ترین چالش‌های آینده همه کشورها است، ارسال کنند.

در این فراخوان طرح‌هایی در حوزه «کسب دانش فنی سالم‌سازی و تولید هستههای اولیه ارقام بومی و ارقام و پایه های تجاری جدید»، «ایجاد باغهای الگویی از نهالهای پایه رویشی و نهال‌های گواهی شده از ارقام تجاری»، «تولید انبوه نهالهای پیوندی گواهی شده پایه بذری مرکبات»، «تولید انبوه نهالهای گواهی شده از ارقام تجاری باغی»، «ایجاد شرکتهای توانمند برای مدیریت زنجیره تولید، توزیع و مصرف» و «تولید کیتهای تشخیصی برای تسهیل ارزیابی اصالت و سلامت نهال» مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فنوری ریاست جمهوری از ابتدا تا آخرین روز آبان‌ماه سال جاری آماده دریافت این طرح‌ها است. طرح‌های ارائه شده باید سه شرط «تولید بار اول»، «توسعه مقیاس» و «توسعه بازار محصولات در حوزه‏ نهال سالم و گواهی شده» را دارا باشند.

علاقه‌مندان طرح‏های پیشنهادی خود را به آدرس پست الکترونیکی bioproducts@biodc.isti.ir ارسال کنند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,برگزیده ها,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی
  • کد خبر : 70730

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت