شهادت حضرت فاطمه
جهش تولید
امروز : یکشنبه 28 دی 1399
  • 99/09/05 - 10:01
  • 326
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

محصولات دانش‌بنیان‌ها در بازار دائمی افغانستان به فروش می‌رسد

بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین فروشگاه دارویی غرب افغانستان میزبان محصولات دانش‌بنیان‌های ایرانی فعال حوزه سلامت می‌شود.

فرصتی برای 20 شرکت‌‌ دانش‌بنیان فعال حوزه سلامت ایجاد شده است تا محصولات خود را در فروشگاه دائمی مرکز تجاری بزرگ دارویی و تجهیزات پزشکی در شهر هرات افغانستان که بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین فروشگاه دارویی غرب محسوب می‌شود، به فروش برسانند.

با توجه به متمرکز شدن نمایندگی‌های داروئی و تولیدکنندگان در این نقطه و اختصاصی بودن موقعیت آن به عنوان قطب اصلی صنف داروئی غرب افغانستان، عرضه و معرفی محصولات می‌تواند با سهولت بیشتری منجر به فروش به مشتریان بالقوه‌ای در این ناحیه رفت‌وآمد دارند، شود. چرا که با توجه به اهداف و برنامه‌های پیش‌بینی شده، ساختمان مذکور تبدیل به محل اصلی تامین نیاز داروخانه‌های اصلی ولایت هرات و ولایات غربی افغانستان خواهد شد.

در این اتفاق فناورانه، تسهیلاتی از قبیل مارکتینگ، فروش و ثبت محصولات در افغانستان به کمک مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکت‌های متقاضی ارائه می‌شود. شرکت هامون دانش پیشرو هم از حضور شرکت‌ها در این نمایشگاه حمایت می‌کند.

ایحاد زمینه صادرات و فروش محصولات دانش‌بنیان در دیگر کشورها، فرصتی مناسب برای شرکت‌ها است تا بتوانند بازار جهانی خود را توسعه دهند و محصولات و خدمات باکیفیتشان را به نمایش بگذارند. این کار هم یکی از فرصت‌های ایجاد شده برای شرکت‌های فعال ایران در حوزه سلامت است.

علاقه مندان  می توانند برای حضور در این بازار به سایت شرکت هامون دانش پیشرو کارگزار صادراتی همکار با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مراجعه کنند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/۲۳

  • گروه خبری : اخبار,برگزیده ها,مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری
  • کد خبر : 71216

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت