سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : یکشنبه 19 مرداد 1399
  • 97/12/01 - 08:00
  • 952
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با انتشار یک فراخوان؛

محققان جوان برای حمایت از رساله‌های دکتری دعوت شدند

پنجمین فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منتشر شد.

 

پنجمین فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منتشر شد.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، انتشار این فراخوان در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت های بالقوه موجود در کشور است. همچنین این اقدام راهی است تا مسیر انجام تحقیقات رساله های دکتری به درستی و بر اساس نیازها و اولویت های کشور انجام و هدایت شود.

بنابراین کلیه دانشجویان مقطع دکتری از نخستین روز اسفندماه سال جاری تا 15 فروردین ماه سال 98 مهلت ثبت نام در این فراخوان را دارند. پس دانشجویان علاقمند به دریافت این حمایت پس از مطالعه دقیق آیین نامه، طرح های خود را در سامانه طرح های پژوهشی صندوق ثبت نام کنند. نتایج نهایی نیز پس از بررسی در کمیته تخصصی اعلام می شود.

بر اساس این گزارش، با انتشار چهارمین فراخوان بیش از 150 رساله دکتری مورد حمایت صندوق قرار گرفت و با دریافت این حمایت مسیر تحقیقات  محققان جوان هموار شد. علاوه بر این توانمندسازی دانشجویان  دکتری و تشویق آنها برای انجام پژوهش های در مرز دانش و اثر بخش نیز می تواند از دیگر اثرات انتشار این فراخوان باشد. علاقمندان برای شرکت رد یان فراخوان می توانند به سایت صندوق مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/25

  • گروه خبری : اسلایدر
  • کد خبر : 42417
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت