غدیر
جهش تولید
امروز : یکشنبه 19 مرداد 1399
  • 97/07/14 - 11:45
  • 475
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی؛

نوآوری به پیاده‌روی اربعین قدم می‌گذارد

رویداد کارآفرینی «نوآوری و اربعین: فرصت‌هایی با پای پیاده» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی 18 تا 20 مهرماه 97 برگزار می‌شود.


رویداد کارآفرینی «نوآوری و اربعین: فرصت‌هایی با پای پیاده» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی 18 تا 20 مهرماه 97 برگزار می‌شود.
 
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «فرصت‌هایی با پای پیاده: نوآوری و اربعین» رویدادی نوآورانه، کارآفرینانه و استارتاپی است که در نظر دارد به آماده‌سازی محصولات، خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها برای ارائه در پیاده‌روی اربعین سال جاری کمک کند.
   شتابدهنده شفق در راستای ترکیب نوآوری و دانش با فعالیت‌ها و محصولات فرهنگی-مذهبی، این بار با مشارکت مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) و اپلیکیشن زائر و با همکاری ستاد اربعین، فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی و حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی، مجموعه ویراستاران، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و سایر مجموعه‌های همراه رویدادی خلاقانه را برگزار می‌کند.
   این رویداد برای سومین سال پیاپی است که برگزار می‌شود. در سال نخست از مجموع 12 تیم، 4 محصول در اربعین مورد استفاده قرار گرفت که آماری قابل توجه است. در دومین رویداد که در سال گذشته برگزار شد، بیش از 10 تیم در قالب رویداد به رقابت پرداختند و 8 تیم استارتاپی نیز محصولات خود را به سرمایه‌گذاران و مسئولین معرفی کردند. گزارش تیم‌ها و محصولات سال‌های گذشته درکانال تلگرامی شفق ShafaghChannel@ قابل رؤیت است.
    ثبت‌نام و شرکت برای عموم علاقه‌مندان به پیاده‌روی اربعین، خلاقان و ایده پردازان فرهنگی و صاحبان محصولات و خدمات فرهنگی آزاد است. این رویداد امسال در دو بخش افراد خلاق و همچنین مؤسسات، شرکت‌ها و استارتاپ های دارای محصول آماده یا نیمه آماده مرتبط با اربعین فعالیت می‌کند تا ضمن کمک به طراحی یا ارتقاء ایده‌ها و محصولات، زمینه سرمایه‌گذاری و تبلیغ این محصولات را با کمک سرمایه‌گذاران خیر، ستاد اربعین و سایر مجموعه‌ها فراهم سازد.
   در طی روزهای برگزاری این رویداد، از صبح چهارشنبه تا عصر جمعه (سه روز از 8 صبح تا 18 عصر)، تلاش میشود ایده‌ها یا محصولات فرهنگی شرکت‌کنندگان برای ارائه هر چه بهتر در اربعین امسال آماده شود تا نوآورانه‌تر بتوانند پاسخگوی نیازهای شرکت‌کنندگان آیین بزرگ اربعین باشند. عصر روز جمعه، اختتامیه‌ای با حضور مسئولان مربوطه برگزار خواهد شد.
در این اختتامیه تیم‌های اول تا سوم معرفی می‌شوند تا از جوایز نقدی 50 ملیون ریالی، 30 ملیون ریالی و 20 ملیون ریالی در همان روز اختتامیه بهره‌مند شوند. ضمناً سرمایه‌گذاران، خیرین و حامیان برنامه از سایر تیم‌های موفق نیز برای به ثمر نشاندن محصولاتشان حمایت خواهند کرد.
رویداد کارآفرینی «نوآوری و اربعین: فرصت‌هایی با پای پیاده» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی 18 تا 20 مهرماه 97 برگزار می‌شود.
پایان پیام/29

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 38196
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت