سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : یکشنبه 22 فروردین 1400
  • 00/01/18 - 13:50
  • 133
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

540 نفر از کارشناسان آزمایشگاهی آموزش دیدند و دانش خود را ارتقا دادند

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری با برگزاری دوره‌های آموزشی تلاش می‌کند، مسیر ارتقای دانش فعالان این حوزه را تسهیل کند.

ارتقای سطح علمی کارشناسان آزمایشگاهی یک ضرورت است. کاری که ارائه خدمات با کیفیت و دقیق را برای جامعه هدف میسر می کند. شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم به عنوان یکی از پیشتازان این عرصه نقشی تاثیرگذار در ارتقای این دانش و تخصص‌ها در کشور دارد.

بر همین منبا هم هر سال برنامه‌های آموزشی متعددی را برای کارشناسان و اعضای خود برگزار می‌کند. دوره‌هایی که در طی این چند سال توانسته دانش و تخصص‌های این حوزه را ارتقا دهد. دوره‌هایی در قالب آموزش‌های تئوری و عملی. البته در دوران شیوع بیماری کرونا این آموزش‌ها بیشتر به شکل مجازی و وبیناری برگزار شد. اما همین دوره‌های آنلاین نیز میزبان تعداد قابل توجهی از کارشناسان بود.

مثلا سال گذشته 538 نفر از کارشناسان و مدیران از 180 مرکز عضو شبکه در این دوره‌ها حضور داشتند. شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در مجموع مبلغ 45 میلیون ریال برای این کار هزینه کرده است.

همچنین سال 99 با تلاش این شبکه 10 کارگاه آموزشی برگزار شد. دوره‌هایی برای ارتقای دانش و تخصص افراد فعال حوزه آزمایشگاهی در کشور و به روز شدن خدمات ارائه شده در این حوزه.

 

مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,برگزیده ها,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی
  • کد خبر : 73663

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت