سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : سه شنبه 29 مهر 1399
  • 99/05/28 - 08:01
  • 190
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

دو گزارش؛ وضعیت مهاجرت‌های بین‌المللی دانشجویان در دوران کرونا منتشر شد

با محوریت جابه‌جایی‌های بین‌المللی دانشجویان در دوران کرونا و جابه‌جایی‌های تحصیلی و دانشجویی ایرانیان دو گزارش توسط رصدخانه مهاجرت ایران منتشر شد و در اختیار مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دو گزارش در حوزه مهاجرتی با محوریت شیوع کرونا و تأثیرات آن بر مهاجرت‌های بین‌المللی منتشر شد.

 رصد خانه مهاجرت ایران وابسته به پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف، به‌عنوان تنها نهاد پژوهشی - مطالعاتی تخصصی در حوزه مهاجرت‌های بین‌المللی  در کشور به تازگی دو عنوان گزارش جدید پیرامون تاثیر کرونا بر مهاجرتهای بین المللی را برای استفاده پژوهشگران و علاقمندان این حوزه منتشر کرده است.  

این دو گزارش‌ که تاثیر کرونا بر حوزه های گوناگون مهاجرت مورد هدف قرار داده است، با عنوان اثرات شیوع ویروس کرونا بر مهاجرت های بین‌المللی در حوزه های جابه‌جائی تحصیلی و دانشجوئی، مهاجرت کاری و اقتصادی، مهاجرت اجباری و پناهجوئی، مهاجرت کادر بهداشت و درمان»  و همچنین گزارش «روند های جابجایی و راهبردهای نوین جذب دانشجویان بین المللی در دوران پیشاکرونا و پساکرونا در ایران و جهان» منتشر شده است.

 

علاقمندان می‌توانند متن کامل این گزارش را با مراجعه به سایت رصدخانه مهاجرت ایران و ارائه درخواست دریافت کنند.

 

پایان پیام/24

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,برگزیده ها
  • کد خبر : 69452

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت