رونق تولید
امروز : جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨

اخبار > «یاسوج» میزبان کاروان علم و فناوری شد

صفحه اصلی > اخبار 


با سفر معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری؛

«یاسوج» میزبان کاروان علم و فناوری شد

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و همراهانش که با هدف رونق و توسعه زیست‌بوم کارآفرینی به استان کهگیلویه و بویر احمد سفر کردند مورد استقبال مسئولان استانی و فناوران بومی این استان قرار گرفتند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری رییس‌جمهوری، نخستین روزهای سال 98 کاروان علمی و فناوری دولت با انگیزه بیشتر و شتاب مضاعف به راه افتاده است 25 فروردین‌ماه، فناوران، دانشگاهیان و مسئولان یاسوجی میزبان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و همراهانش شدند.


ستاری نخست به پارک علم و فناوری یاسوج می‌رود تا ضمن آشنایی با تازه‌ترین نوآوری‌های فناوران مستقر در این پارک، پای صحبت آن‌ها بنشیند و از نیازها و دغدغه‌هایشان آگاه شود.


مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و واحدهای فناورش، در بخش دیگری از این سفر دستاوردهایشان را به معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و همراهانش ارائه می‌کنند تا راه برای توسعه فناوری‌های حوزه پزشکی و سلامت به کمک توانمند‌های بومی این استان هموار شود.


پای ثابت و ضرورت جدایی‌ناپذیر سفرهای استانی معاون علمی و فناوری، بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور است و اینبار با انگیزه رونق تولید و رفع موانع این بازدیدها برای حمایت‌های زیرساختی از توسعه زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان به کمک شرکت‌های دانش‌بنیان بومی انجام می‌شود و بر همین اساس تعدادی از دانش‌بنیانی‌های مستقر در شهرک صنعتی یاسوج با توانمندی‌های فناورانه خود از معاون علمی و فناوری ریس‌جمهوری استقبال می‌کنند.

دانشگاهیان یاسوج که راه نوآوری و ارزش‌افزوده را پیش گرفته‌اند و واحدهای فناورشان را در مرکز رشد دانشگاه این استان مستقر است، دستاوردها و فعالیت‌های خود را به ستاری ارائه می‌کنند.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در آخرین بخش از سفر یک‌روز فناورانه به استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای اداری این استان شرکت می‌کند.

پایان پیام/24

 


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت