رونق تولید
امروز : جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨

اخبار > مدیر کل جدید دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب شد

صفحه اصلی > اخبار 


مدیر کل جدید دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب شد

با صدور حکمی از سوی پیمان صالحی معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری،مریم ملونی به عنوان مدیر کل جدید دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در متن حکم آمده است:نظر به مراتب تعهد،شایستگی و تجارب ارزنده سرکار عالی و با توجه به موافقت مقام عالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،به موجب این حکم شما به عنوان مدیر کل جدید دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب می‌شوید.

انتظار می رود با بهره گیری از نظرات اندیشمندان و صاحب‌نظران، در چارچوب سیاست ها و راهبردهای اقتصاد دانش بنیان با تبعیت از اسناد بالادستی در تجاری سازی محصولات و خدمات دانش بنیان و همچنین ایجاد و تقویت زیست بوم نوآوری در میهن عزیزمان گام‌های موثری بردارید.

مریم ملونی،پیش ازاین مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری استان همدان،معاون پشتیبانی و معاون فناوری و نوآوری پارک علم وفناوری استان همدان،معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای همدان و رییس مراکز رشد دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور بوده است.

 

پایان پیام /26


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت