رونق تولید
امروز : جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨

اخبار > کیفیت تولیدات ایرانی در حوزه اقتصاد دیجیتال ارتقا می‌یابد

صفحه اصلی > اخبار 


کیفیت تولیدات ایرانی در حوزه اقتصاد دیجیتال ارتقا می‌یابد

با امضای تفاهم نامه‌ای مشترک،کیفیت تولیدات ایرانی در حوزه اقتصاد دیجیتال ارتقا می‌یابد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، در راستای انعقاد تفاهم نامه‌ای مشترک میان ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال  هوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و موسسه مطهرنت پارس کیفیت تولیدات ایرانی با استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی ارتقا می‌یابد.

 گسترش اقتصاد دیجیتال و حمایت از رشد تولیدکنندگان داخلی،کمک به بازار آزاد کارها (فریلنسرها)، تعدیل قیمت های بازار و ارتقای کیفیت تولیدات ایرانی با استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی از جمله اهداف انعقاد این تفاهم نامه است.

ایجاد بستر ارتباطی برای درخواست کنندگان و تولید کنندگان نرم افزار موبایل در سرویس اپ بازار، ارائه خدمات مشاوره در راستای قیمت گذاری تولید اپلیکیشن های موبایل و اطلاع‌رسانی در راستای افزایش آگاهی جامعه نسبت به سرویس‌ اپ بازاراز جمله محورهای مطرح شده و حائز اهمیت در این تفاهم نامه است.

همچنین در این تفاهم نامه به همکاری در برگزاری کارگاه‌ها، نشست‌ها،رویدادها و رونمایی وتدوین استانداردهای قیمت گذاری برای اپلیکیشن های موبایل بر اساس یافته‌های علمی و تحقیقاتی نیز اشاره شده است.

تولید و راه‌اندازی سرویس اپ بازار در قالب اپلیکیشن اندروید و IOS ، اشتغال‌زایی برای آزاد کارهاو قیمت گذاری بر روی پروژه‌ها،تحقیق،‌توسعه و تحلیل اپلیکیشن‌های برتر ایرانی و خارجی و استخراج معیارهای ارزش‌گذاری اپلیکیشن‌ها از جمله تعهدات بخش خصوصی در این تفاهم نامه است.

با انعقاد این تفاهم نامه ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال وهوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همکاری‌های لازم از جمله اطلاع‌رسانی و معرفی سرویس‌ اپ بازار از طریق رسانه های عمومی و اختصاصی این ستاد،همکاری در برگزاری رونمایی و معرفی اپ بازار به کاربران بالقوه وایجاد امکان حضور در رویدادهای ستاد جهت معرفی سرویس به افراد و شرکت‌ها را دنبال می‌کند.

 

پایان پیام /26


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت