چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 
یک فراخوان برای همه؛
با کمک زیست‌بوم فناوری و نوآوری #کرونا_را_شکست_می‌دهیم
دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان گفت: «با کمک زیست بوم فناوری و نوآوری کرونا را شکست می‌دهیم» عنوان فراخوانی است که قصد دارد با هم افزایی فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری گامی قدرتمند و هم افزا در کمک به مردم و جامعه برای مبارزه با ویروس جدید کرونا با استفاده از توان دانش‌بنیان‌ها و استارتاپ ها بردارد و از این ظرفیت علمی و فناورانه و نوآورانه موجود در کشور برای شکست دادن این بیماری بهره برد.
١٧:٣١ - چهارشنبه ٧ اسفند ١٣٩٨
با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی:
تبادل دانش در صنعت عطر سازی رونق می‌گیرد
در راستای تبادل دانش و فناوری میان فعالان صنعت گیاهان دارویی و معطر با دیگر کشورها، رویداد اعزام هیات تجاری و فناور به کشور فرانسه با محوریت صنعت عطر، اسانس و آرایشی،بهداشتی برگزارشد.
١٤:٠٤ - چهارشنبه ٧ اسفند ١٣٩٨

دانش‌بنیان‌ها به میدان مبارزه با کرونا می‌آیند
ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همزمان با انتشار فراخوان «با کمک زیست‌بوم فناوری و نوآوری #کرونا_را_شکست_می‌دهیم» از همه دانش‌بنیان‌های توانمند در حوزه مبارزه با ویروس کرونا دعوت کرد تا از توانمندی‌های خود در تولید کیت‌های تشخیصی بهره ببرند و به این حوزه ورود کنند.
١٣:٠٩ - چهارشنبه ٧ اسفند ١٣٩٨

توانمندی علمی اعضای شبکه آزمایشگاهی را بالا می‌بریم
افزایش توانمندی علمی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یکی از اهدافی است که با برگزاری طرح ارزیابی سالانه در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دنبال می‌شود.
١٢:٥٦ - چهارشنبه ٧ اسفند ١٣٩٨

روشی نوین برای حذف فلزات سنگین پساب‌ها ارائه شد
محققان دانشگاه شهید چمران اهواز با روشی نوین و فناورانه موفق به حذف فلزات سنگین از پساب‌های صنعتی شدند. از مزایای این روش علاوه برسادگی، ارزان بودن آن برای استفاده در مقیاس صنعتی است.
١٢:١٢ - چهارشنبه ٧ اسفند ١٣٩٨
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛
محموله‌های پستی با موتورسیکلت‌های برقی ارسال می‌شود
دولت چند سالی است که به دنبال برقی کردن موتور سیکلت‌ها در کلانشهرها است. وسایط نقلیه‌ای پرکاربرد و دودزا که نفس شهر را بند آورده‌اند. ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با دغدغه کاهش آلودگی شهرها، پیش‌قدم تولید موتورسیکل‌های برقی برای اداره پست شد.
١٠:١٨ - چهارشنبه ٧ اسفند ١٣٩٨
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:
تیم‌های بازی‌ساز رایانه‌ای جذب می‌شوند
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دیگر نهادهای متولی، در مرکز رشد تاسیس شده ویژه بازی سازی، برای جذب تیم‌های جدید در حوزه بازی سازی اعلام فراخوان شد.
١٠:٠٩ - چهارشنبه ٧ اسفند ١٣٩٨
٠٨:٠٣ - چهارشنبه ٧ اسفند ١٣٩٨
با حضور سورنا ستاری در مشهد مقدس:
زیست‌بوم نوآوری خیام افتتاح شد
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در ادامه سفر خود به استان خراسان رضوی زیست بوم نوآوری خیام را که با هدف تبدیل ایده‌های نوآورانه به کسب و کار و همکاری دانش‌بنیان‌ها با صنعت راه‌اندازی شده است افتتاح کرد.
١٥:٣٩ - سه شنبه ٦ اسفند ١٣٩٨

قوی‌تر شدن ایران یک شعار نیست، بلکه یک ضرورت ناگزیر است
پرویز کرمی، مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری؛
١٣:٥٢ - سه شنبه ٦ اسفند ١٣٩٨
ستاری در بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان مشهد مقدس؛
«کرونا» با عزم فعالان زیست‌بوم نوآوری در هم می‌شکند
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی گفت: در حال حاضر چند شرکت دانش بنیان در ساخت و تأمین ملزومات مقابله با کرونا فعالیت می‌کنند و اکنون همه بخش های کشور از جمله زیست‌بوم نوآوری، عزم خود را برای مقابله با این بیماری جزم کرده‌اند.
١٣:٥١ - سه شنبه ٦ اسفند ١٣٩٨

ایده‌های فناورانه برای کاهش تبخیر آب های سطحی توسعه می‌یابد
«چالش نوآوری کاهش تبخیر آب‌های سطحی» عنوان فراخوانی است برای شناسایی طرح‌های نوین تا بستری برای پرورش و تجاری‌سازی فناوری‌ها شود.
١٣:٠٤ - سه شنبه ٦ اسفند ١٣٩٨

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir