دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 


فناوران ایرانی دستاوردهای خودروسازی را عرضه می‌کنند

مرکز فن‌بازار ملی معاونت‌علمی از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور دعوت کرد در پاویون تخصصی در سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران حضور پیدا کنند.

مرکز فن‌بازار ملی معاونت‌علمی از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور دعوت کرد در پاویون تخصصی در سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران حضور پیدا کنند.

 به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، مرکز فن بازار ملی معاونت‌علمی با همکاری گروه خودرو سازی سایپا پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور را در سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران برگزار می‌کند.

در این پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور منتخب حضور پیدا کرده و به عرضه محصولات خود با محور‌های اعلام شده به گروه‌های خودروسازی و قطعه‌سازان بزرگ کشور می‌پردازد.

همچنین كارگزار تبادل فناوری شبکه فن‌بازار ملی معاونت‌علمی نیز برای تسهیل مذاکرات و تفاهم‌های تجاری منجر به توسعه بازار محصولات شركت‌های دانش‌بنیان در این رویداد حاضر است.

محورهای تخصصی پاویون دانش‌بنیان مجموعه انتقال و قدرت؛ مجموعه برق و الکترونیک؛ مجموعه‌های جانبی موتور؛ مجموعه تعلیق ، فرمان و چرخ‌ها؛ مجموعه مکانیزم‌های متصل به بدنه؛ هوشمندسازی خودرو است.

مخاطبین پاویون  شركت‌های‌ دانش‌بنیان و فناور؛ شركت‌های عضو پارك‌ها و مراكز رشد فناوری؛ شرکت‌های صنعتی بزرگ فعال در حوزه مرتبط هستند.  با توجه به تخصصی بودن این رویداد و محدودیت ظرفیت پذیرش، انتخاب شركت‌های متقاضی حضور در پاویون، پس از ارزیابی متقاضیان براساس مدارك و مستندات ارسال شده، انجام شده و نتیجه به شركت‌های منتخب اعلام می‌شود.

پایون خودروسازی سایپا  با عرضه فناوری‌ها و نوآوری‌ها توسط مرکز فن بازار ملی معاونت علمی با همکاری گروه خودرو‌سازی سایپا 18 تا 21 دی‌ماه همزمان با سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران  در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

پایان پیام/29


©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir