شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 


با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری؛

دانش اعتیاد با حضور اساتید داخلی و بین‌المللی گسترش می‌یابد

سیزدهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد با حضور و مشارکت ارزنده تمامی صاحبنظران و فعالان حوزه‌های مرتبط در سطح ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود.

سیزدهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد با حضور و مشارکت ارزنده تمامی صاحبنظران و فعالان حوزه‌های مرتبط در سطح ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، آفرین رحیمی موقر دبیر علمی سیزدهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد درباره برگزاری این رویداد بیان کرد: پیشگیری از اعتیاد، درمان ، بازتوانی و پرستاری اعتیاد، بیولوژی ، ژنتیک و فارماکولوژی اعتیاد ، آموزش در اعتیاد ، همه گیر شناسی ، ارزیابی های تشخیصی ، سم شناسی و شیمی مواد مخدر از جمله محورهای این کنگره بین المللی است که توسط اساتید و صاحبنظران برجسته داخلی و بین المللی مورد بررسی و تبادل نظر قرار می گیرد. همچنین روانشناسی و روانپزشکی اعتیاد، کاهش آسیب ها، بیولوژی اعتیاد و علوم اعصاب و نیز اعتیاد های رفتاری از دیگر محورها و مباحث این رویداد بین المللی است.

 

رحیمی موقر ادامه داد: این گردهمایی علمی، تخصصی دارای  امتیاز بازآموزی برای پزشکان و متخصصان رشته های مختلف از جمله بیماری های داخلی، روانپزشکی، روانشناسی، نورولوژی و سایر رشته های تخصصی است و شرکت سخنرانان داخلی و خارجی در حیطه های مختلف از ویژگی های این رویداد علمی بحساب می آید.

وی همچنین گفت: این رویداد با حضور و مشارکت ارزنده تمامی صاحبنظران و فعالان حوزه های مرتبط در سطح ملی و بین المللی برگزار و در مدت سه روز پربایی آن  سخنرانی ها، پانل های تخصصی، کارگاه های آموزشی با ارائه مقالات و سایر تولیدات علمی در رشته ها و موضوعات مختلف از جمله علوم پایه، بالینی، انسانی، اجتماعی، حقوقی نیز برپا می شود.

به گفته دبیر علمی سیزدهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد، این کنگره فرصت مناسبی است تا اساتید، صاحبنظران، اندیشمندان، پژوهشگران و دست اندرکاران، در سطح ملی و بین المللی، نقطه نظرات و تجارب خویش را در تمامی موضوعات در راستای محور های اصلی کنگره به اشتراک گذارند.

 

وی همچنین از پزشکان، متخصصان، پژوهشگران، درمانگران و  علاقه مندان خواست با ارایه آخرین دستآورهای پژوهشی در قالب مقاله در این رویداد علمی مشارکت کنند.  

 

این رویداد توسط مرکز تحقیقات سلولی و مولکولی دانشگاه علوم پزشکی ایران و مرکز ملی مطالعات اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری و نیز شماری از مراکز علمی و تحقیقاتی  به مدت سه روز از سی ام مرداد ماه امسال در مرکز همایش های بین المللی رازی تهران برگزار می شود.

پایان پیام/25


©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir