رونق تولید
امروز : پنج شنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٨

اخبار > جشنواره ملی"حرکت" ایستگاهی برای شکوفایی استعداد و خلاقیت دانشجویان

صفحه اصلی > اخبار 


جشنواره ملی"حرکت" ایستگاهی برای شکوفایی استعداد و خلاقیت دانشجویان

یازدهمین جشنواره ملی"حرکت" به عنوان یک رویداد مهم علمی- دانشجویی با تأکید بر هم افزایی، تکثیر ایده‌های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمنهای علمی دانشجویی هر سال برگزار می‌شود.


یازدهمین جشنواره ملی"حرکت" به عنوان یک رویداد مهم علمی- دانشجویی با تأکید بر هم افزایی، تکثیر ایده‌های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمنهای علمی دانشجویی هر سال برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در یازدهمین جشنواره ملی حرکت در دانشگاه اصفهان، برنامه ها و سیاست های ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی در حمایت از دانشجویان، اساتید و محققان برای مهاجرت به حوزه های علوم شناختی و انجام فعالیت های مطالعاتی و پژوهشی در رشته های دانش علوم شناختی ارایه و آخرین کتب و نشریات انتشار یافته درحوزه های دانش علوم شناختی در معرض دید علاقه مندان ، دانش پژوهان و پژوهشگران قرار گرفت.
 

ستاد توسعه علوم شناختی معاونت علمی در راستای پشتیبانی  از تشکیل و فعالیت انجمن های علمی-دانشجویی مغز و شناخت و حمایت از آثار شناختی ، در یازدهمین جشنواره ملی "حرکت " ، مشارکت فعال داشت.
این جشنواره هرساله به میزبانی یکی از مراکز دانشگاهی و با شرکت حدود یکصد دانشگاه و یک هزار دانشجو فعال، برای نمایش و داوری آثار و فعالیت های برگزیده انجمن های علمی- دانشجویی برگزار می شود.

جشنواره ملی "حرکت " ویژه انجمنهای علمی -دانشجویی با تأکید بر هم  افزایی، تکثیر ایده های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمنهای علمی دانشجویی همه ساله برگزار می‌شود و حرکتی نوین برای سازماندهی فعالیت‌های علمي دانشجویی و شکوفایی استعدادهای شگرف جوان و خلاق محسوب می شود.

شناسایی انجمن های علمی -دانشجویی موفق و تقدیر از فعالان این انجمن ها، انعکاس فعالیت‌های الگو و موفق، ایجاد تحرک توام با جهت دهی فعالیت  های این انجمن ها و شکل گیری بستر های مناسب به منظور آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی های انجمن های علمی دانشجویی از اهداف جشنواره ملی حرکت عنوان شده است.
انتهای پیام/25


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت