چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 

شبکه اطلاعات و داده‌های محیطی دریایی ایران توسعه یافت
گروه دریایی ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف نمایش تمامی ظرفیتهای دریایی ایران اقدام به راه اندازی یک پایگاه جامع اطلاعات محیط دریایی کرده است. این پایگاه با افزودن بخش های جدید برای کاربران توسعه یافت.
١٥:٢٢ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨
با ثبت یک اختراع بین‌المللی؛
دیگر هیچ وقت پشت درب نمی‌مانید
یک محقق ایرانی موفق به ساخت دستگاهی شده که با آن می‌توان با برد بی نهایت و از راه دور هر دربی که قفل کرده‌اید را باز کنید.
١٤:٤٠ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨
ستاری در دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی:
توسعه باید برگرفته از محیط بومی استان باشد
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با تاکید بر اینکه توسعه زمانی که درون زا باشد پیشرفت و اشتغالزایی به همراه دارد گفت: باید اندیشه و زیر ساخت توسعه برگرفته از محیط بومی استان باشد.
١١:٥١ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨

مدیر کل جدید دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب شد
با صدور حکمی از سوی پیمان صالحی معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری،مریم ملونی به عنوان مدیر کل جدید دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی شد.
١١:٣٧ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨

دیدنی‌های دنیا را دیجیتال ببینید
گردشگری دیجیتال مفهومی جدید در صنعت گردشگری است که با نگاهی جدید و با به کارگیری فناوری‌های به روز و پیشرفته امر گردشگری را تسهیل کرده است.
١١:٣٣ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨

تولید داروهای پیشرفته با توسعه استارتاپ‌ها شتاب می‌گیرد
ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ذیل کارگروه داروهای پیشرفته اقدام به توسعه و تولید این نوع داروها کرده است.
١١:٢١ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨
ستاری:
استارتاپ‌ها به میراث فرهنگی جانی دوباره می‌بخشند
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با تأکید بر این‌که حوزه میراث فرهنگی و صنایع گردشگری از ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه صنایع فرهنگی و خلاق برخوردار است گفت: ورود نوآوری به این حوزه‌ها در اولویت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپی قرار دارد.
١٠:٢٠ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨
٠٩:١٠ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨

اعتبار برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان از خدمات آزمایشگاهی 30 میلیارد ریال افزایش یافت
با حمایت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اعتبار دانشجویان برگزیده بنیاد ملی نخبگان برای استفاده از خدمات آزمایشگاه‌های عضو شبکه به بیش از 30 میلیارد ریال افزایش یافت.
٠٩:٠٦ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨

شیرین شدن کام مسافران شناورهای دریایی
در حالی که شناورهای دریایی در سواحل جنوب برای تامین 4 الی 10 متر مکعب آب شیرین باید ساعت ها در صف بایستند و بعد از بارگیری با مشکل حفظ تعادل مواجه هستند، یک شرکت دانش بنیان فناوری تولید آب شیرین تا هزار لیتر در روز برای شناورها را بومی کرده است.
٠٩:٠١ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨

مسیر توسعه کسب و کارهای حوزه فناوری‌های همگرا تسهیل شد
رییس مرکز فناوری‌های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توسعه کسب و کارهای بر پایه فناوری همگرا را از اقدامات این مرکز در سال جاری دانست.
٠٨:٥٩ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨
با تصویب و ابلاغ آیین نامه نوآفرین ؛
شرکت‌های نوپا در اقتصاد دیجیتال از معافیت مالیاتی و بیمه‌ای بهره مند می‌شوند
با تصویب آیین نامه توسعه اقتصاد دیجیتال که با هدف تشویق و حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت‌های فعال در این حوزه صورت گرفته است ، کسب و کارهای مذکور از معافیت های مالیاتی و مزایای بیمه ای بهره مند می شوند .
١٤:٢٨ - سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir