شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 

شتاب‌دهنده‌ها راه میانبر توسعه زیست‌بوم کارآفرینی کشور هستند
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معتقد است که شتاب دهنده‌ها، مسیر تحقق زیست‌بوم کارآفرینی در کشور را کوتاه می‌کنند و در این زمینه یک راه میانبر محسوب می‌شوند.
١٥:٤٦ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨
با صدورحکمی از سوی ستاری:
معاون توسعه مدیریت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب شد
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با صدور حکمی معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه را منصوب کرد.
١٥:٢٦ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨

شرکت‌های دانش‌بنیان پیشرفت حوزه پزشکی بازساختی را سرعت دادند
دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: شاید تا چند سال پیش تعداد شرکت‌های دانش بنیان فعال در این حوزه کمتر از انگشتان دست بود اما در حال حاضر با فعالیت صد شرکت دانش بنیان محصولاتی نیز وارد بازار شده است که همه نشان از شتاب فعالیت‌ها در این حوزه دارد.
١٤:٠٩ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨
با حمایت معاونت علمی و توسط یک شرکت دانش‌بنیان:
«هوشمندی» وارد درگاه مدیریت سازمانی شد
اولین درگاه هوشمند بومی و مجهز به هوش مصنوعی، با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد.
١٣:٠٤ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨

آمریکا دیگر مقصد ایده آل برای نخبگان و دانشجویان بین المللی نیست
به تازگی گزارشی از بلومبرگ منتشر شده که نشان می دهد آمریکا در رقابت جذب افراد مستعد و اقبال دانشجویان بین المللی ( از جمله دانشجویان ایرانی) به تحصیل در این کشور با کاهش شدید مواجه شده است.
١٢:٣٢ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨
ستاری در مراسم اختتامیه برنامه تلویزیونی «کارساز»:
فرهنگ فراموش شده کارآفرینی را باید به جامعه بازگردانیم
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مراسم اختتامیه برنامه تلویزیونی «کارساز» با بیان اینکه حرکت اشتباه ما از جایی آغاز شد که بهایی به ایده‌پردازی، نوآوری و تفکر خلاق ندادیم گفت: . در این صورت مدرک گرایی رواج یافت و جوانان در دانشگاه‌ها به دنبال تکه کاغذی برای استخدام رفتند. پس از استخدام خوشحالی می‌کنند در حالی که نمی‌دانند این اقدام تمام اعتماد به نفس، مهارت ها و نوآوری ها از بین می‌برد.
١٢:١٧ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨

ساختمان‌ها با فناوری بومی مستحکم شدند
یک شرکت دانش‌بنیان خط تولید اتصال سازه‌های خرپای تیرچه را با دستگاه‌های فناور با دانش‌فنی بومی ایجاد و با راه‌اندازی این خطوط تولید، استحکام ساختمان‌ها را یک گام به جلو رانده است.
٠٨:٢٢ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨

نمایشگاه الکامپ با استارتاپ ها جانی دوباره می گیرد
دستاوردهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک فناوری با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی و در سالن 7 غرفه 1163 به مخاطبان این نمایشگاه عرضه می شود.
١٧:٢١ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨
با امضای تفاهم نامه همکاری چهارجانبه ؛
زیست بوم نوآوری و فناوری رونق می گیرد
در حاشیه نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید و پویش ملی نهضت ساخت داخل(ایران ساخت)تفاهم نامه همکاری مشترک چهارجانبه ای بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی برای حمایت از تولید داخل و رونق دادن به محصولات ایران ساخت امضا شد.
١٥:٤٥ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨
رئیس جمهور در نشست ایران هوشمند و مراسم گشایش بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ:
استارتاپ هاتحولی بزرگ در همه عرصه های کشور ایجاد کرده اند
دکتر روحانی با بیان اینکه استارتاپ ها تحولی بزرگ در همه عرصه ها در کشور ایجاد کرده اند و امروزیک استارتاپ قادر است، اشتغال عظیمی برای کشور ایجاد نماید،گفت :رفع مشکلات در مسیر فعالیت استارتاپ ها مسوولیت سنگین دولت است وبا استفاده از فضای مجازی و استارتاپ‌ها می‌توانیم بازار را با تولیدگر آشتی دهیم .
١٠:٢٢ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨

واکسن‌های ایران‌ساخت «سالک» را ریشه‌کن می‌کنند
بيماري‌هاي عفوني در انسان ،دام و طيور باعث ايجاد خسارت هاي زيادي مي‌شوند، اما واکسن‌ها دست برتر را در مقابله با این بیماری‌ها ایجاد می‌کنند. یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی درمسیر تولید واکسن بیمای‌هایی چون سالک گام برداشته است.
١٦:٣٢ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨
ستاری در اجلاس سراسری ائمه جمعه و جماعت کشور:
شرکت‌های دانش‌بنیان علم را به ثروت تبدیل می‌کنند و مایه اقتدار کشورند
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به حضور پررنگ شرکت های دانش بنیان در اقتصاد کشور گفت: این اتفاقات بزرگ در سایه حمایت مستقیم رهبر معظم انقلاب پیش می رود و بسیاری از مشکلات با راهنمایی های ایشان حل می شود.
١٦:١١ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir