دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 
با انعقاد تفاهم‌نامه تأسیس «مناد»:
نشر دانشگاهی فناورانه و نوآورانه می‌شود
با امضای تفاهمنامه تأسیس مرکز نشر الکترونیک دانشگاهی (مناد) در مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شتابدهنده ها به یاری نشر دانشگاهی می آیند.
١٣:٥٠ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨

تعامل مراکز آزمایشگاهی با یکدیگر توسعه می‌یابد
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه یکی از نیازهای اصلی توسعه خدمات آزمایشگاهی ایجاد ارتباط مستمر بین مراکز آزمایشگاهی است، گفت: شبکه برای ایجاد این ارتباط مستمر بین مراکز آزمایشگاهی برنامه های متنوعی دارد.
١٢:٠٩ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
با امضای تفاهم نامه همکاری سه جانبه:
«کیش» هوشمند و نوآور می‌شود
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و رئیس منطقه آزاد کیش برای ایجاد زیست‌بوم نوآوری و تبدیل شدن جزیره کیش به شهر هوشمند و بهره برداری از برج نوآوری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
١٢:٠٦ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨

حمایت از طرح های پژوهشی علوم شناختی سرعت می گیرد
ستاد توسعه علوم شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف دستیابی به فناوری و خدمات شناختی در کشور از طرح های پژوهشی در این حوزه حمایت می کند.
١٠:١٤ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
معاون سیاستگذاری و توسعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:
1100 شرکت دانش‌بنیان حوزه سلامت زیست‌بوم نوآوری ایران را رونق بخشیده‌اند
معاون سیاستگذاری و توسعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از رشد چشمگیر ایران در تولید علم در حوزه‌های گوناگون و پیشرفت‌های فزاینده در رسیدن به جایگها‌های برتر دنیا در حوزه‌های پیچیده فناوری، بر اساس تازه‌ترین گزارش شاخص جهانی نوآوری (Gii) خبر داد.
٠٩:١٧ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨

ایده‌های برتر دریایی شکوفا می‌شود
گروه دریایی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توسعه ایده های فناورانه برتر دریایی کشور را به عنوان یکی از ماموریت های اصلی خود انتخاب کرده است. این گروه فناور، حمایت از رویدادهای دریایی را یکی از راه های تحقق شکوفایی ایده های نو می داند.
٠٨:٤٦ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨

پاویون ملی ایران در نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کابل برپا می‌شود
با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری ریاست جمهوری، پاویون ملی ایران در نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کابل برپا می‌شود.
٠٨:٣٥ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
با نگاهی به فناوری و استارتاپ‌ها،
سی و سومین «دانش‌بنیان» منتشر شد
ماهنامه دانش بنیان در سی و سومین شماره خود تحول آینده اقتصاد را با کمک جوانان، فناوری‌های تازه و همچنین نقش استارتاپ‌ها در تحول آفرینی جامعه،بررسی کرده است.
١٥:٢٢ - شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨
با برگزاری رویداد نوآوری روشنای غدیر؛
ایده‌های فرهنگی نوآورانه توسعه می‌یابد
ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف رشد و تعالی ایده ها و افکار فرهنگی مذهبی، اقدام به برگزاری رویداد نوآورانه روشنای غدیر کرده است.
١٤:٢١ - شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨

حمایت از ۱۶۰ طرح علمی و فناورانه تصویب شد
کمیته تخصصی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به تازگی حمایت از ۱۶۰ طرح پژوهشی محققان کشور را تایید کرد تا به زودی با اجرایی شدن آنها شاهد ورود دستاوردهایشان به جامعه باشیم.
١٣:٢٢ - شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨
هم‌زمان با سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری؛
نخستین نشست تجاری و فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان ایران و چین برگزار می‌شود
با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین نشست تجاری و فناوری شرکتهای دانش بنیان ایران و چین 19 تا 23 آبان ماه سال جاری برگزار می شود.
١١:٠١ - شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨

سیستم پیشرفته مدیریت ویدیووال ها در کشور ساخته شد
متخصصان یک شرکت دانش بنیان فعال در حوزه رسانه های تعاملی یا اینتراکتیو موفق به ساخت نمایشگرهای غول پیکر لمسی و سامانه پیشرفته مدیریت تصاویر شدند.
١٠:٣٢ - شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir