پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 


اعلام فراخوان ثبت‌نام در طرح شناسایی شرکت‌های توانمند در حوزه مشاوره انتقال فناوری

فراخوان ثبت نام در طرح شناسایی شرکت های توانمند در حوزه مشاوره انتقال فناوری از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام شد.

فراخوان ثبت نام در طرح شناسایی  شرکت های توانمند در حوزه مشاوره انتقال فناوری از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از شرکت­های دانش­بنیان و با هدف افزایش اثربخشی پروژه‌های انتقال فناوری در این شرکت‌ها در نظر دارد، نسبت به شناسایی شرکت‌های توانمند در حوزه خدمات مشاوره انتقال فناوری اقدام کند.

بر این اساس، شرکت‌های مشاور دارای صلاحیت از طریق مکانیزم‌ها و آیین‌نامه‌های حمایتی معاونت علمی و فناوری به شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی می‌شوند و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند با یارانه از خدمات این شرکت‌ها در حوزه انتقال فناوری استفاده کنند .

شرکت‌های مشاور علاقه‌مند به شرکت در این طرح در صورتی که دارای شخصیت حقوقی (شرکت) ثبت‌شده و سابقه فروش یا قرارداد فروش به مشتریان داخلی یا خارجی درخصوص خدمات مشاوره انتقال فناوري باشند می‌توانند در این طرح مشارکت کنند .

بر اساس این گزارش ، درمراحل ثبت نام و انتخاب شركت‌هاي واجد صلاحيت آمده است که پرکردن دقیق و کامل فرم‌های ثبت‌نام توسط شرکت‌های مشاور متقاضی حداکثر تا تاریخ: 13/10/95الزامی است و فرم ثبت نام از طريق آدرس www.techchi.ir  (کارگزار طرح) قابل دریافت است .

بررسی اولیه شرکت‌ها توسط کارگزار و انتخاب لیست شرکت‌های قابل ارزیابی ، انجام فرآيند ارزیابی شرکت‌ها با نظارت معاونت علمي و فناوري ریاست جمهوری وتعیین شرکت‌های مشاور دارای صلاحیت در هریک از حوزه‌های تخصصی خدمات انتقال فناوری از دیگر شرایط ثبت نام و انتخاب شرکت های واجد صلاحیت در این طرح است.

مهلت ثبت نام در طرح شناسایی  شرکت های توانمند در حوزه مشاوره انتقال فناوری از13آذرماه جاری تا 13 دی‌ماه 95 است.

70 درصد هزینه‌های ارزیابی پنج شرکت اول (بر اساس زمان ثبت نام در سامانه فوق) و 50 درصد هزینه ارزیابی دیگر شرکت‌ها بصورت یارانه حمایتی پرداخت می‌‌‌‌‌‌‌ شود.

 

پایان پیام/


©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir