پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

تقاضا و پيگيري  براي افتتاح حساب هاي بانكي مورد نياز معاونت و  درخواست وجه از خزانه و پیگیری لازم جهت اخذ آن  و وصول و انتقال اعتبارات و وجوه قانونی به حساب‌های مربوط و ثبت در دفاتر قانوني  طبق قوانین و مقررات.

· نگهدای و تهیه و تنظیم حساب‌ها وصورتحساب‌های مالی بصورت ماهانه و سالانه برابر مقررات مربوط و ارائه گزارش مالی به مقامات ذی‌صلاح.

· نظارت برتنظیم حساب‌ها و اسناد مالی و صدور چك ها و سند هاي هزينه هاي انجام شده  و انجام امور مربوط به كسورات قانوني بر طبق قوانین و مقررات مالی با رعايت اختيارات مقام دستور دهنده و کنترل و اجرای آئین‌نامه‌ها  و دستورالعمل‌های مالی و معاملاتی مصوب.

· نگهداری حساب اموال و نظار ت بر اموال مذکور تنظیم صورت اموال واحدهای مختلف طبق مقررات مربوط و برآورد و تهیه ملزومات مورد نیاز معاونت و مدیریت‌ها برمبنای احتیاجات و پیش‌بینی نیاز آنها و نگهداري لوازم در انبار و همچنين انجام كليه امور تاسيساتي

· نظارت بر کلیه مستندات و ضمایم پرداخت‌ها و حصول اطمینان نسبت به وجوه مجوزهای لازم و تنظیم فرم دستور پرداخت وجه یا چک.

· اعمال مدیریت به کلیه امور مالی و رسیدگی به پیش‌پرداخت‌ها، علی‌الحساب‌ها و اسناد و مدارک و نظارت بر کلیه امور مالی و محاسباتی.

· اعلام موارد نقصان و تفریط حاصل از ابواب جمعی عاملین امور مالی و ذی‌حسابی و سایر مامورین که به موجب مقررات مجاز به اخذ و نگهداری وجوه یا اوراق در حکم وجه نقد یا اموال می‌باشند.

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir