اخبار
منو اصلی
پیوندها
اخبار > چتر بیمه تکمیلی برای خلاقان و فناوران گسترده شد


چتر بیمه تکمیلی برای خلاقان و فناوران گسترده شد

شرکت‌های خلاق، دانش بنیان و فناور از خدمات بیمه تکمیلی بیمه دانا بهره مند می شوند.

شرکت‌های خلاق، دانش بنیان و فناور از خدمات بیمه تکمیلی بیمه دانا بهره مند می شوند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور با همکاری پارک فناوری پردیس معاونت علمی  و بیمه دانا، اعضاء شبکه نوآوری در سراسر کشور می توانند تا پایان روز شنبه 14 اردیبهشت ماه جاری نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی سال 99-98 اقدام کنند .

مزايای این خدمت پوشش جامع خدمات درمانی بیمه بدون محدودیت تعداد پرسنل، ارایه سه سطح خدمت برای سلیقه و بودجه های متفاوت وتحت پوشش قراردادن والدین بیمه شدگان اصلی است . 

ارائه تخفیفات ویژه در حق بیمه های هر طرح برای شرکت های دانش بنیان به موجب انعقاد قراداد تجميعي، نرخ حق بيمه از طريق اين طرح به ميزان قابل توجهي در مقايسه با ساير بيمه‌هاي درمان که براي شرکت‌ها ارائه مي‌شود کاهش يافته است.

حق بیمه طرح الف 105.000 ، طرح ب 92.000 و طرح ج 76500 تومان به ازای هر نفر در یک ماه است که در صورت پرداخت نقدی مشمول 10 درصد تخفیف می شود.

در شرایط عمومی بهره مندی از این خدمت آمده است که شرکت‌های عضو پارک های فناوری، دانش بنیان و خلاق، پس از ثبت نام در شبکه نوآوری تهران می توانند به صورت برخط تقاضای ثبت نام و دریافت خدمات بیمه تکمیلی را برای خود و اعضای خانواده‌شان داشته باشند . همچنین افراد صرفا با داشتن بیمه‌گر پایه(تامین اجتماعی یا خدمات درمانی)می‌توانند اقدام به ثبت نام بیمه درمان تکمیلی کنند .

در بخش دیگر این شرایط نیز تاکید شده که هر شرکت می تواند کارکنان رسمی، پیمانی یا قراردادی تمام وقت خود و اعضای خانواده شان (شامل همسر، فرزندان، پدر و مادر بیمه شده اصلی) را ثبت نام کندو کلیه شرکت‌هایی که متقاضی این طرح هستند موظفند حداقل 50 درصد اعضای پرسنل لیست بیمه تامین اجتماعی خود را جهت بیمه تکمیلی معرفی کنند.

 

متقاضیان باید از طریق کلیک بر روی لینک ثبت نام در صفحه اصلی سایت شبکه نوآوری تهران (http://tinet.ir) وارد سامانه ثبت نام بیمه شوند. (تذکر: چنانچه شرکت عضو شبکه نوآوری تهران (tinet) نیست، ابتدا باید در این سامانه به صورت شخص حقوقی عضو شودو از طریق لینک عضویت در سامانه تینت اقدام شود .)

همچنین متقاضیان پس از ورود به سامانه و انتخاب گزینه ثبت‌نام از منوی اصلی، قراردادی که شرکت می تواند در آن ثبت نام کند نمایش داده می شود.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ثبت نام و پرداخت حق بیمه می توانند به سایت http://ircreative.isti.ir/contents.php?cntid=249 مراجعه کنند .

در صورت ثبت اطلاعات خاص که نیازمند ارایه مدارک است (مانند ثبت اطلاعات دختر با سن بیشتر از 18 سال)، سامانه پیام لازم برای بارگذاری مدارک را ارسال می کند، که نیاز است سند درخواستی اسکن و بارگذاری گردد.

 

پس از ورود اطلاعات و تایید راهبرد شبکه گزینه پرداخت فعال شده و کاربران می توانند از تاریخ 03 اردیبهشت برای پرداخت به سامانه مراجعه کنند .

متقاضیان استفاده از این خدمات می توانند پس از مطالعه کامل راهنمای زیر در صورت هر گونه ابهام، دریافت اطلاعات تکمیلی بیشتر و هر گونه مشکلی در مراحل ثبت نام با شماره 37- 76250036 021 تماس گیرند .

 

پایان پیام /26


©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir