دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

با حمايت ستاد توسعه علوم و فناوري هاي سلول هاي بنيادي معاونت علمی؛

طرح هاي "مرز دانش"حمایت می‌شوند


ستاد توسعه علوم و فناوري هاي سلول هاي بنيادي معاونت علمی از طرح هايي كه توسط اعضاي كارگروه مربوطه به عنوان مرز دانش تشخيص داده می شوند حمایت می کند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی، شانزدهمین نشست شورای بررسی طرح های مرز دانشی به منظور داوری و ارزیابی طرح های ارسالی از سوی کارگروه های تخصصی، با حضور امیر علی  حمیدیه دبیر ستاد توسعه علوم و فناوري هاي سلول هاي بنيادي معاونت علمی و جمعی از اعضای این شورا برگزار شد که در این نشست طرح های مرزدانشی مورد داوری و ارزیابی قرار گرفت و بر اساس داوری های صورت پذیرفته و با نظر همه اعضاء در مورد آن ها تصمیم گیری شد.
احسان عارفیان مدیر آموزش پژوهش و توسعه منابع انسانی این ستاد در  نشست شورای بررسی طرح های مرز دانشی گفت: پروژه ها در 3 ساختار مرزدانش، فناوری و کلان از طریق سامانه ارسال طرح ها در وب سایت ستاد ارسال می شوند.
وی با بیان اینکه  پروژه های مرزدانشی می بایست در دانشگاه مصوب شوند گفت: تصویب پروژه های مرز دانشی در دانشگاه به دلایل مختلفی همچون نظارت ساختاری دانشگاه و مراکز بر اجرای پروژه در محیط پژوهشی و همچنین تعامل بیشتر دانشگاه ها و مراکز مذکور با ستاد در راستای عقد قرارداد و پرداخت هزینه ها به مجریان است، که می بایست این موضوع و مبلغ مشارکت دانشگاه به ستاد توسعه علوم و فناوري هاي سلول هاي بنيادي معاونت علمی اعلام شود.
مدیر آموزش پژوهش و توسعه منابع انسانی در ادامه گفت: تمامی پروژه ها قبل از طرح در جلسه شورای بررسی طرح های مرزدانشی جهت بررسی و کارشناسی به کارگروه مربوطه ارجاع می شود و نتایج حاصل از کارگروه پس از تکمیل مصوبات و مدل مشارکت مالی و در صورت نیاز مصوبه اخلاقی جهت تصویب نهایی به شورای بررسی طرح های مرزدانش عودت میشود.
لازم به ذكر است، از اين پس طرح هاي پژوهشي مورد حمايت ستاد نخواهند بود و فقط طرح هايي كه توسط اعضاي كارگروه مربوطه بعنوان مرز دانش تشخيص داده شوند براي بررسي به شوراي تخصصي مربوطه ارجاع خواهند شد.
پایان پیام/32


١٤:١٢ - دوشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٢٢٣٣٤    /    تعداد نمایش : ١٩٤٢خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir