چهارشنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٦-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > پنجمین فراخوان اعطای کمک‌هزینه سفر دانشجویان دکتری منتشر شد


  چاپ        ارسال به دوست

توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‎‌های شناختی معاونت علمی؛

پنجمین فراخوان اعطای کمک‌هزینه سفر دانشجویان دکتری منتشر شد


پنجمین فراخوان اعطای کمک هزینه سفر دانشجویان دکتری برای ارائه مقاله در کنگره‌های بین‌المللی منتخب توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی منتشر شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی به دانشجویان دوره‌های دکتری تخصصی و دستیار پزشکی(رزیدنتی) رشته های مرتبط در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور کمک هزینه شرکت در کنگره‌های بین المللی علوم و فناوری های شناختی اعطا می‌کند.
در این راستا، این ستاد در اردیبهشت ماه سال 96 پنجمین فراخوان جایزه سفر برای دانشجویان دکتری تخصصی (PhD) و دستیار پزشکی (رزیدنتی) را منتشر کرده است تا دانشجویان علاقمند و فعال در حوزه‌های مرتبط با علوم و فناوری های شناختی که در یکی از دانشگاه ها و موسسات داخلی کشور مشغول تحصیل هستند برای ارائه مقاله در کنگره‌های منتخب ستاد اقدام کنند. همچنین این دانشجویان باید حداقل یک پژوهش اصیل در جایگاه مولف اول، در حوزه‌های مرتبط با اولویت های آموزشی و پژوهشی علوم و فناوری های داشته باشند.
دانشجویان متقاضی پس از ثبت نام در سایت ستاد طبق فراخوان اعلام شده از 25 اردیبهشت ماه با ارائه خلاصه مقاله خود می‌توانند از فرصت فراهم شده در این زمینه استفاده کنند. اسامی افراد پذیرفته شدگان حداکثر یک ماه پس از پایان مهلت ارسال مدارک (آخرین مهلت 25 خرداد ماه) و بر اساس نظر شورای مشترک آموزش و پژوهش ستاد اعلام می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آیین نامه شرایط این حمایت به سایت ستاد مراجعه کنید.
انتهای پیام/25


١٤:٢٤ - سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٦٠٦    /    تعداد نمایش : ٩٤٢خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir