جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

توسط آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز در یک رویداد علمی محقق می‌شود؛

شناخت اهمیت رادیولوژی در نقشه‌برداری مغز"اهمیت رادیولوژی در نقشه برداری مغز" عنوان سمپوزیومی است که توسط آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار می شود تا شاهد ترویج علوم شناختی در حوزه نقشه برداری مغز در میان رادیولوژیست ها و تبادل اطلاعات میان محققان این حوزه باشیم.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز نخستین سمپوزیوم "اهمیت رادیولوژی در نقشه برداری مغز" را با همکاری انجمن رادیولوژی ایران برگزار می‌کند. ترویج علوم شناختی در حوزه نقشه برداری مغز در میان رادیولوژیست ها و همچنین به روزرسانی و تبادل دانش و اطلاعات پژوهشگران، اعضای هیات علمی، دانشجویان و فناوران مرتبط با این حوزه از جمله اهداف برگزاری این سمپوزیوم است.
همچنین، در این رویداد از اساتید برجسته حوزه تصویربرداری دعوت شده تا در خصوص رادیولوژی و نقشه برداری مغز و اهمیت ارتباط این دو حوزه سخنرانی داشته باشند. این سمپوزیوم امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان دارد و تمامی متخصصان رادیولوژیست، رزیدنت های رادیولوژی و سایر گروه های مرتبط می توانند در این سمپوزیوم ثبت نام کنند.
سمپوزیوم "اهمیت رادیولوژی در نقشه برداری مغز" 28 بهمن ماه سال جاری در محل آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار می شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت این آزمایشگاه به آدرس http://nbml.ir  مراجعه کنند.
انتهای پیام/25


١١:٣٧ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠٦٣٤    /    تعداد نمایش : ١١٢٥خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir