شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

نخستین جشنواره ایده‌پردازی هوایی و هوانوردی برگزار می‌شود


نخستین جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی به منظور پرورش ایده های نو و خلاقیت‌ در حوزه هوایی و هوانوردی، بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی به منظور پرورش ایده های نو و خلاقیت‌ در حوزه هوایی و هوانوردی، حرکت به سمت کاربردی‌سازی ایده های خلاقانه و تجاری‌سازی و ایجاد ارتباط پویا بین نیازهای روز کشور و فعالیت‌های نخبگان در دانشگاه، به همت ستاد هوایی و هوانوردی و با همکاری اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران تدوین شده است.
هدف از راه‌اندازی جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی، ایجاد پیوند بین صاحبان ایده، دانشگاه ها، صاحبان سرمایه و فعالین صنعت و ایجاد زیرساخت جهت تجاری‌سازی ایده های کاربردی درصنعت هوانوردی است.
ایده پردازی، بستری را فراهم می کند تا اندیشه های نو، افکار تازه، ابداعات و اختراعات پژوهشگران جوان در درجه اول مورد توجه قرار گیرد و با معرفی ضرورت علوم هوایی و هوانوردی، زمینه ساز ترویج این علم و حضور علاقه مندان این حوزه فراهم شود. در گام بعد پدیده ها و افراد سرآمد کشف و از پتانسیل آنان به درستی استفاده و طرح ها مورد بازبینی و داوری قرار می گیرد. با استمرار و دائمی کردن این جشنواره انگیزه ای برای محققان و پژوهشگران داخلی فراهم خواهد شد.
پایان پیام/23


١٠:٥٨ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠٧٣٦    /    تعداد نمایش : ٦٦٥خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir