رونق تولید
امروز : پنج شنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٨

اخبار > عرضه فناوری‌های نانویی ایران در نمایشگاه نانوی شانگهای

صفحه اصلی > اخبار 


عرضه فناوری‌های نانویی ایران در نمایشگاه نانوی شانگهای

هفت شرکت ایرانی فعال در حوزه‌ی فناوری‌ نانو محصولات و توانمندی خود را در نمایشگاه فناوری‌ نانو شانگهای در چین عرضه کردند.

 

هفت شرکت ایرانی فعال در حوزه‌ی فناوری‌ نانو محصولات و توانمندی خود را در نمایشگاه فناوری‌ نانو شانگهای در چین عرضه کردند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هفت شرکت فناور ایرانی نانومحصولات و توانمندی خود را در نمایشگاه فناوری‌ نانوی شانگهای در چین عرضه کردند. 

شرکت‌هایی که در این نمایشگاه شرکت داشتند، «کیمیا شیمی سهند» تولید کننده‌ی مواد شوینده و پاک‌کننده‌ی مبتنی بر فناوری‌ نانو؛ « نانوپاد شریف» تولیدکننده‌ی انواع مواد آبگریز برای پوشش‌دهی شیشه، سرامیک، آجر، سیمان و فلزات؛ « نانوسینا» تولیدکننده‌ی انواع نانورنگ‌های محافظ در برابر تابش‌های RFهستند.

همچنین «نانوآریسا پوشش» تولیدکننده‌ی نانوپوشش و رنگ‌های ضدخوردگی؛ «توسعه افق فناوری‌ توانا» فعال در حوزه‌ی آموزش فناوری نانو به دانش آموزان در سطح ملی و بین المللی؛ «رنگین نانونهال نوین» تولیدکننده‌ی انواع مختلف رنگ‌های الکترواستاتیک آنتی باکتریال و ضد خوردگی، «تجهیزگاما» تولیدکننده‌ی نانوجوهرهای فلزی و محلول‌های شیمیایی در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

این شرکت‌ها روز چهارشنبه 26 اردیبهشت در نشستی که با حضور شرکت‌های چینی در پاویون  ملی ایران در شهر شانگهای برگزار می‌شود، توانمندی‌ها و محصولات خود را برای طرف چینی عرضه و معرفی خواهند کرد تا فرصت‌های همکاری مشترک میان طرفین شناسایی شود.

امسال سومین حضور شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه نانو شانگهای است. این نمایشگاه در سال‌های گذشته، با توجه به تمرکز بر فناوری نانو بازدید کننده‌های بسیاری از سراسر چین پذیرا بوده‌است. گفتنی است حضور شرکت‌های فناور ایرانی در سال‌های قبل در این نمایشگاه موجب عقد قرارداد تجاری میان این شرکت‌ها و شرکت‌های علاقه‌مند چینی شده‌است.

طی دو سال گذشته روند صادرات کالاهای نانوی ایران به چین روند افزایشی داشته که پیش بینی می‌شود فعالیت شرکت های ایرانی در نمایشگاه های بین المللی در سال ۹۷ منجر به افزایش شیب صادرات به چین شود.

نمایشگاه فناوری‌ نانوی شانگهای از 24 تا 26 اردیبهشت 97 (14-16 می 2018) با حضور 7 شرکت نانو ایرانی در مرکز نمایشگاه ملی شانگهای در حال برگزاری است.

پایان پیام/29


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت