جمعه ٠٣ اسفند ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

در نمایشگاه تخصصی هوانوردی عمومی؛

محصولات هوایی شرکت‌های دانش‌بنیان به نمایش گذاشته شد


در نمایشگاه تخصصی هوانوردی عمومی که با حمایت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی برگزار شده بود، محصولات هوایی شرکت‌های دانش‌بنیان به نمایش گذاشته شد.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه تخصصی هوانوردی عمومی در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران در روزهای 12 تا 15 تیرماه با هدف توسعه بازار داخلی و منطقه ای محصولات و خدمات هوانوردی عمومی کشور و با حمایت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
در این نمایشگاه 11 شرکت دانش بنیان و مراکز آموزش هوانوردی شرکت کرده و محصولات خود را به نمایش گذاشتند که از جمله محصولات به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه می توان به هواپیماهای بدون سرنشین پیشرفته، کایت موتوردار، هواپیمای فوق سبک یک نفره و دو نفره، هواپیمای سبک چهار نفره، پاراموتورها، ملخ های چوبی و کامپوزیت و نیز موتورهای الکتریکی هوایی و غیره اشاره کرد.
ستاد توسعه صنایع و فناوری های دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی با توجه به اهمیت توسعه هوانوردی عمومی و حمایت از شرکت های دانش بنیان مرتبط با محصولات و خدمات هوانوردی عمومی، از برگزاری این نمایشگاه حمایت کرد.
پایان پیام/23


٠٩:٥٤ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٣٥٨٣٠    /    تعداد نمایش : ٥٩٣خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir