رونق تولید
امروز : شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨

اخبار > دانش‌آموزان به جدیدترین یافته‌های علمی پژوهشی سلول‌بنیادی دست می‌یابند

صفحه اصلی > اخبار 


دانش‌آموزان به جدیدترین یافته‌های علمی پژوهشی سلول‌بنیادی دست می‌یابند

جشنواره دانش‌آموزی سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی به‌منظور آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با جدیدترین یافته‌های علمی پژوهشی این حوزه برگزار می‌شود.


جشنواره دانش‌آموزی سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی به‌منظور آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با جدیدترین یافته‌های علمی پژوهشی این حوزه برگزار می‌شود.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت‌علمی و فناوری ریاست جمهوری، محمدجواد محسنی سرپرست  کمیته دانش‌آموزی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی در جلسه این کمیته گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای بخش دانش‌آموزی سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی ارائه کرد و گفت: همکاری‌های مطلوب وزارت آموزش‌وپرورش، پژوهش‌سراهای سراسر کشور و همچنین تجربیات و دستاوردهای دومین جشنواره منجر به برگزاری هر چه باشکوه‌تر این رویداد خواهد شد.
محسنی در ادامه، ضمن اشاره به استقبال قابل‌توجه دانش‌آموزان از برنامه‌های ستاد اظهار امیدواری کرد تا از ظرفیت‌های به وجود آمده در این بخش برای پیشرفت آینده کشور و جامعه علمی در این حوزه بهره‌برداری شود.
سرپرست  کمیته دانش‌آموزی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی برنامه های بخش دانش آموزی سومین جشنواره را مشتمل بر برگزاری کارگاه‌های تخصصی، ایستگاه‌های آموزشی، فناوری دیجیتال، دست‌سازه و تجهیزات، کاپ سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی و همچنین بسته‌های آموزشی سلول‌های بنیادی برای دبیران عنوان کرد.
وی توضیح داد: شواهد مطالعات آینده‌پژوهشی نشان می‌دهد این حیطه از دانش در سال‌های آینده جایگاه ویژه‌ای از علم پزشکی را در برخواهد داشت و ازاین‌رو ستاد تمامی تلاش خود را به کار خواهد بست تا شرایطی را برای دستیابی دانش‌آموزان به یافته‌های جدید علمی و پژوهشی درحوزه‌ی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی فراهم شود.
بخش دانش‌آموزی سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی،  در طی 8 الی 10 آذر 1397 در محل سالن همایش‌های اجلاس سران تهران برگزار می‌شود.
پایان پیام/29


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت