چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 
درنخستین رویداد استارتاپی فرهنگی روشنای غدیر؛
ایده های خلاقانه فرهنگی ارائه شد
در نخستین رویداد استارتاپی فرهنگی غدیر که به همت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، ایده های نوآورانه فرهنگی و مذهبی ارائه شد.
١٣:٥٨ - سه شنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٨

واردات محصولات زیستی با توسعه فعالیت شتاب‌دهنده‌ها کاهش می‌یابد
دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به ضرورت توسعه فعالیت شتاب دهنده ها در کشور، بر حمایت ستاد از شکل گیری شتاب دهنده های تخصصی در حوزه زیست فناوری تاکید کرد.
١١:٣٠ - دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
با امضای یک تفاهم‌نامه همکاری مشترک؛
توانمندسازی مددجویان با ایجاد مشاغل نوآورانه و دانش‌بنیان سرعت گرفت
تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) امضاء شد تا با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان مرتبط با حوزه فعالیت ستاد توانمندسازی مددجویان رونق گیرد.
١١:٢٨ - دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨

رسوخ نوآوری در زندگی مردم با حضور استارتاپ‌ها سرعت گرفت
رییس مرکز توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر نقش ویژه استارتاپ ها در توسعه کشور، گفت: حضور استارتاپ ها در جامعه به رسوخ نوآوری در بطن جامعه منتج شده است.
١٠:٣٩ - دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨

همکاری‌های علمی و تخصصی میان پژوهشگران حوزه دانش اعتیاد افزایش می‌یابد
سیزدهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد عنوان رویدادی بین المللی است که برگزاری آن زمینه افزایش همکاری‌های علمی و تخصصی میان محققان و پژوهشگران را فراهم می‌کند.
١٠:٣٣ - دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
٠٩:٠٧ - دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
معاون علمی رییس‌جمهور در بازدید از ایسنا مطرح کرد
انتقاد از ارائه برخی آمارهای مهاجرت نخبگان/بازگشت بیش از ۱۳۰ دانشجوی ایرانی از ۱۰۰ دانشگاه برتر در سال جاری
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور با انتقاد از ارائه برخی آمارهای مهاجرت نخبگان و فرار مغزها از کشور، گفت: ما تلاش داریم تا پایه اقتصاد کشور را بر نیروهای انسانی قرار دهیم، در همین راستا در چهار ماهه اول امسال بیش از ۱۳۰ نفر از دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا به کشور بازگشتند و بر اساس برآوردها تا پایان سال بیش از هزار نفر از این افراد به کشور بازخواهند گشت.
٠٩:٠١ - دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨

سیارات فراخورشیدی شناسایی می شود
محققان ایرانی در همکاری با گروه بین المللی "مایندسپ" در مسیر آشکارسازی سیارات خارج از منظومه شمسی قرار گرفتند تا در مهم ترین اکتشافات نجومی نام ایران نیز آورده شود.
٠٨:٥٤ - دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
با انعقاد تفاهم‌نامه تأسیس «مناد»:
نشر دانشگاهی فناورانه و نوآورانه می‌شود
با امضای تفاهمنامه تأسیس مرکز نشر الکترونیک دانشگاهی (مناد) در مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شتابدهنده ها به یاری نشر دانشگاهی می آیند.
١٣:٥٠ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨

تعامل مراکز آزمایشگاهی با یکدیگر توسعه می‌یابد
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه یکی از نیازهای اصلی توسعه خدمات آزمایشگاهی ایجاد ارتباط مستمر بین مراکز آزمایشگاهی است، گفت: شبکه برای ایجاد این ارتباط مستمر بین مراکز آزمایشگاهی برنامه های متنوعی دارد.
١٢:٠٩ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
با امضای تفاهم نامه همکاری سه جانبه:
«کیش» هوشمند و نوآور می‌شود
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و رئیس منطقه آزاد کیش برای ایجاد زیست‌بوم نوآوری و تبدیل شدن جزیره کیش به شهر هوشمند و بهره برداری از برج نوآوری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
١٢:٠٦ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨

حمایت از طرح های پژوهشی علوم شناختی سرعت می گیرد
ستاد توسعه علوم شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف دستیابی به فناوری و خدمات شناختی در کشور از طرح های پژوهشی در این حوزه حمایت می کند.
١٠:١٤ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir