جمعه ٠٣ اسفند ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 


  چاپ        ارسال به دوست

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی خبر داد:

توسعه کشاورزی یکی از اولویت‌های صندوق حمایت از سرمایه‎‌گذاری زیست‌فناوری


دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی گفت: یکی از مهم ترین اولویت های صندوق حمایت از سرمایه‎‌گذاری زیست‌فناوری، توسعه بخش کشاورزی است.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به خدمات صندوق حمایت از سرمایه‎‌گذاری زیست‌فناوری، بیان کرد: اولویت های سرمایه گذاری در این صندوق شامل حوزه کشاورزی، تجهیزات، دارو، نفت، واکسن، محیط زیست، آنتی بادی مونوکلونال، میکروآرنا، ویروسهای انکولیتیک و پروبیوتیک می شود.
وی افزود: با توجه به اینکه توسعه کشاورزی در کشور یک ضرورت ملی است، صندوق حمایت از سرمایه‎‌گذاری زیست‌فناوری، یکی از اولویت های اصلی خود را توسعه این بخش در کشور قرار داده است.
به گفته قانعی، فعالیت این صندوق از سال 94 و با هدف تامین منابع مالی به منظور حمایت از کسب‌ و کارهای فناورانه، تجاری‌سازی طرح‌های نوآورانه و مشارکت در پروژه‌های حوزه زیست فناوری و رفع موانع و مشکلات پیش روی شرکتها در مسیر تجاری‌سازی و تولید محصولات زیستی و ارتقای سطح کشور در این حوزه راه اندازی شد.
وی تصریح کرد: صندوق حمایت از سرمایه گذاری زیست فناوری یکی از بخش هایی است که در طرح  شتابدهنده زیست فناوری پزشکی همکاری می کند و شرکت های می توانند از خدمات این صندوق بهره ببرند.
پایان پیام/23


١٠:٤٦ - شنبه ١٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٣٥٧٠٠    /    تعداد نمایش : ٤٣٧خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir