چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

با حمایت معاونت علمی صورت می‌گیرد؛

اعزام هیأت متشکل از 22 شرکت دانش‌بنیان به نمایشگاه شنزن چین
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای توسـعه صادرات و همکاری‌های علمی و فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان در سطح بین‌المللی، برای سومین سال متوالی هیأتی متشکل از 22 شرکت دانش بنیان را به نمایشگاه CHTF2017 شنزن چین اعزام می‌کند.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی CHTF از 25 الی 30 آبان (November 16-21) در شهر شنزن برگزار می‌شود. این نمایشگاه در سال گذشته در فضایی  100 هزار متر مربعی برپا شد و حدود 3 هزار شرکت‌کننده از بیش از 50 کشور در آن حضور داشتند.
نمایشگاه CHTF شامل «تبادل دستاوردها»، «نمایش محصولات»، « برگزاری نشست‌های تجاری»، «مطرح شدن پروژه‌ها و همکاری‌ها» و «تمرکز بر فناوری‌های پیشرفته» در زمینه‌های «فناوری اطلاعات و ارتباطات»، «تجهیزات پیشرفته»، «انرژی‌های نو»، «حفاظت از محیط‌زیست» و غیره می‌شود.
 تخصیص فضایی به مساحت 36 متر مربع برای ارائه دستاوردهای 6 شرکت، اعزام هیأتی متشکل از 16 شرکت فعال در حوزه های «ICT»، «الکترونیک»، «رباتیک»، «برق و مخابرات»، «تجهیزات پیشرفته» و «نانو» برای ارائه دستاوردها و رصد فناوری، برنامه ریزی بازدید از شرکت HUAWEI و برپایی نشست با عنوان"همکاری های تجاری و فرصتهای سرمایه‌گذاری ایران" در حاشیه نمایشگاه، از جمله اقدامات صورت گرفته برای حضور هرچه مفیدتر هیأت ایرانی در چین است.
پایان پیام/23


١١:٣٣ - چهارشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢٨٩٤٠    /    تعداد نمایش : ٧٦٧خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir