جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی؛

نشست مشترک شرکت‌های دانش‌بنیان و خدمات انرژی برگزار می‌شودشرکت‌های دانش‌بنیان و خدمات انرژی در نشستی با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی گرد هم می‌آیند تا مباحث و چالش‌های این حوزه را مطرح کنند.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اینبار در رویدادی دیگر با حمایت ستاد فناوری حوزه انرژی معاونت علمی شرکت های فعال این حوزه گرد هم جمع می شوند. عنوان این رویداد "نشست مشترک شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های خدمات انرژی" است. این نشست 8 بهمن ماه سال جاری در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار می شود و هدف از برپایی آن شناسایی زمینه های همکاری مشترک میان شرکت های دانش بنیان و خدمات انرژی است. همچنین بررسی چالش ها و توسعه زمینه همکاری ها از دیگر اهدافی است که در این نشست دنبال می شود.
بر اساس این گزارش، برگزاری 4 سخنرانی توسط سیروس وطنخواه مقدم دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی، سید محمد صاحبکار خراسانی، علی وکیلی رییس بهینه سازی مصرف سوخت، فرهنگ فصیحی معاون صندوق نوآوری و شکوفایی یکی از برنامه های این نشست است. همچنین در پانل تخصصی در این نشست چالش ها و فرصت های شرکت های خدمات انرژی معرفی می شود. چندین شرکت بین المللی از کشورهای آلمان، اتریش و مجموعه سازمان ملل نیز در این نشست شرکت کرده و تجربیات خود را بیان می کنند.
انتهای پیام/25


١٢:٢١ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠٧٠٤    /    تعداد نمایش : ١٠٠٠خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir