يکشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٦-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > جوانان با المپیاد دانشجویی سلول‌های بنیادی به افق‌های جهانی دست پیدا می‌کنند


  چاپ        ارسال به دوست

جوانان با المپیاد دانشجویی سلول‌های بنیادی به افق‌های جهانی دست پیدا می‌کنند


مدیر آموزش، پژوهش و توسعه منابع انسانی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی، برگزاری نخستین المپیاد دانشجویی سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت را قدمی دانست که با استمرار تلاش، دانشجویان کشورمان بتواند به افق‌های جهانی دست یابد.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، احسان عارفیان مدیر آموزش، پژوهش و توسعه منابع انسانی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی، برگزاری نخستین المپیاد دانشجویی سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت در سال تحصیلی 97 را اقدامی ارزشمند در جهت تحول آموزش عالی در حوزه سلول‌های بنیادی بر شمرد.
وی با اشاره به اهمیت علوم نوین و فناوری‌های همگرا در عصر حاضر گفت: المپیاد دانشجویی سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت تنها المپیاد بین‌رشته‌ای کشور است که به پیشنهاد ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و به همت سازمان سنجش آموزش کشور برای اولین بار در سال تحصیلی 97 برگزار خواهد شد.
عارفیان توضیح داد: برگزیدگان مرحله اول 24 رشته المپیادهای دانشجویی سازمان سنجش آموزش کشور می‌توانند در مرحله نهایی المپیادهای دانشجویی، در نخستین المپیاد سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت شرکت کنند.
مدیر آموزش و پژوهش و توسعه منابع انسانی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی بیان کرد: برگزاری این المپیاد در سطح کشور منجر به شناسایی دانشجویان علاقه‌مند و مستعد خواهد شد که در این صورت می‌توان حمایت و هدایت لازم را از آنان به عمل آورد.
وی در پایان بیانات خود ابراز امیدواری کرد: این المپیاد به  ارائه ایده‌های دانشجویی فناورانه در حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی منجر شود و با استمرار تلاش‌های دانشجویان کشور عزیزمان بتواند به افق‌های جهانی دست یابد.
نخستین المپیاد دانشجویی سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت در سال تحصیلی 97-1396 با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور در سطح کشور برگزار خواهد شد.
داوطلبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به دفترچه آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی 97-1396 مراجعه کنند.
پایان پیام/29


١٤:١٨ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠٧٥٧    /    تعداد نمایش : ١٥٩خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir