رونق تولید
امروز : پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨

اخبار > مجوز دو کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار حمل‌ونقل ریلی شهری صادر شد

صفحه اصلی > اخبار 


مجوز دو کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار حمل‌ونقل ریلی شهری صادر شد

با استناد به مصوبه ششمین جلسه کمسیون کانون‌های هماهنگی دانش، صنعت و بازار و ثبت کانون در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران، فعالیت دو کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار حمل‌ونقل ریلی شهری آغاز شد.با استناد به مصوبه ششمین جلسه کمسیون کانون‌های هماهنگی دانش، صنعت و بازار و ثبت کانون در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران، فعالیت دو کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار حمل‌ونقل ریلی شهری آغاز شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ بنا بر صدور مجوز دو کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار حمل‌ونقل ریلی شهری، فعالیت این کانون  با استناد به مصوبه ششمین جلسه کمسیون کانون‌های هماهنگی دانش، صنعت و بازار و ثبت کانون آغاز شد.

بر اساس این گزارش، از تاریخ ثبت اجرایی شدن مجوز فعالیت کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار، در معاونت علمی، به مدت سه سال وفق ضوابط مربوطه شامل؛ آیین‌نامه، اساسنامه کانون‌های هماهنگی دانش، صنعت و بازار و دستورالعمل اجرایی افتتاح، راهبردی و نظارت اعلام می‌شود.

امید است با بهره‌مندی از تجارب صاحب‌نظران و خبرگان برجسته این حوزه در پیشبرد اهداف و مأموریت‌های تعریف‌شده کانون و ایجاد همگرایی و هماهنگی بین فعالین دانشگاه، صنعت و بازار موفق و موید باشید.

پایان پیام/32


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت