جمعه ٠٣ اسفند ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بهره‌مندی 68 هزار نفر از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی

 
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی گفت: تاکنون بیش از 68 هزار نفر از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی استفاده کرده اند.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی‌فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در خصوص خدمات ارائه شده توسط این شبکه، تصریح کرد: اعضای قطعی شبکه آزمایشگاهی تا پایان سال 96، بیش از دو میلیون و 180 هزار خدمت آزمایشگاهی را به بیش از 68 هزار مشتری شامل پژوهشگران، دانشجویان و صنایع کشور ارایه کرده و درآمدی در حدود 1،163میلیارد ریال داشته‌اند.
وی افزود: سالانه، مراکز عضو قطعی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی بر اساس دستورالعمل ارزیابی این شبکه که برای ایجاد رقابتی سالم و سازنده، به منظور بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی و افزایش توانمندی علمی آنها تدوین شده‌است، ارزیابی می‌شوند. عملکرد این مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی بر اساس سه شاخص کلان «کارکرد آزمایشگاه»، «مشتری مداری» و «همکاری شبکه‌ای» سنجیده می‌شود.
به گفته اسدی‌فرد، 282 مجموعه آزمایشگاهی از دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دولتی و شرکت‌های خصوصی سراسر کشور عضو قطعی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی بوده‌اند که از این بین، 262 مجموعه آزمایشگاهی در این ارزیابی حضور داشتند.
پایان پیام/23


١٠:٢٨ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٣٦٦٤٣    /    تعداد نمایش : ٥٠٦خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir