رونق تولید
امروز : شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨

اخبار > پیشگامی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی در زمینه معماري سازماني

صفحه اصلی > اخبار 


پیشگامی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی در زمینه معماري سازماني

یکی از شرکت های دانش بنیان داخلی از سال 75 در حوزه ارائه مشاوره در سه زمینه «مشاوره معماری سازمانی»، «مشاوره و نظارت بر پروژه های نرم افزاری» و «خدمات مدیریت طرح در حوزه فناوری اطلاعات» فعالیت می کند.


یکی از شرکت های دانش بنیان داخلی از سال 75 در حوزه ارائه مشاوره در سه زمینه «مشاوره معماری سازمانی»، «مشاوره و نظارت بر پروژه های نرم افزاری» و «خدمات مدیریت طرح در حوزه فناوری اطلاعات» فعالیت می کند.


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنيانگذاران اين شركت جمعی از مديران و كارشناسان نرم افزار دارای تجربيات حرفه‌ای طولانی هستند كه پيش از آن در قالب مركز انفورماتيك و مطالعات توسعه (دفتر مهندسی نرم افزار) فعاليت می‌كردند.
این شرکت، از شرکت‌های پیشگام و نوآور در حوزه معماری سازمانی و کاربردهای آن (برنامه‌ریزی استراتژیک فناوری اطلاعات، تدوین طرح‌های جامع توسعه فناوری اطلاعات، طرح‌های تحول سازمانی و ...) است که به گفته رضا کرمی مدیر عامل شرکت مهندسی نرم افزاری گلستان، این شرکت تجربه موفق ارائه مشاوره در این زمینه به سازمان‌های متعددی را در کارنامه خود دارد.


وی افزود: گلستان در زمره شركتهاي رده بندي شده توسط شورايعالي انفورماتيك كشور در رسته مشاوره و نظارت بر پروژه هاي انفورماتيكي بوده و علاوه بر آن، عضو سازمان نظام صنفي رايانهاي استان تهران و انجمن مشاوران مديريت ايران و داراي پروانه توليد نرم افزار از وزارت صنايع و معادن است. گلستان همچنين از سوي معاونت علمي و فناوري رئيس- جمهوري به عنوان يك شركت دانشبنيان صنعتي شناسايي شده است.


به گفته این فعال دانش بنیانی، شرکت گلستان، در حوزه مشاوره معماري سازمانی اقدام به  تهيه طرحهاي معماري سازماني برنامه ريزي استراتژيك فناوري اطلاعات ، مشاوره پياده سازي مديريت معماري سازماني مشاوره و نظارت بر پروژه هاي معماري سازماني و  آموزش معماري سازماني کرده است.
همچنین در حوزه مديريت طرح، پروژه هایی چون ارائه خدمات مديريت طرح و مشاور مادر،  مديريت طرحهاي تحول سازماني ، تدوين استانداردهاي فني و مديريتي IT  و امكان سنجي و ارزيابي اقتصادي، فني طرحهاي توسعه ITاجرا می کند.


در حوزه مشاوره و نظارت بر پروژه هاي نرم افزاري نیز طرح های مطالعات امكان سنجي و تعريف نيازمندي هاي پروژه، تهيه RFP و اسناد مناقصه براي برون سپاري پروژه های آی تی، ارائه مشاوره در زمينه ارجاع كار و برون سپاري، تنظيم قراردادهاي انفورماتيكي و نظارت بر اجراي پروژه هاي نرم افزاري ارائه کرده است.
پایان پیام/23


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت