سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : شنبه 06 آذر 1400
  • 1395/08/23 - 12:02
  • 2018
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
توسط یک شرکت فعال حوزه انرژی؛

خدمات ممیزی و بهینه‌سازی مصرف انرژی در سطح کلان ارائه می‌شوند

یک شرکت فعال در حوزه خدمات انرژی توانسته است خدمات مميزي و بهينه سازي مصرف انرژي در بخش هاي مختلف صنعت و ساختمان را با کیفیت مطلوب به بازار تجاری ارائه کند.

 یک شرکت فعال در حوزه خدمات انرژی توانسته است خدمات مميزي و بهينه سازي مصرف انرژي در بخش هاي مختلف صنعت و ساختمان را با کیفیت مطلوب به بازار تجاری ارائه کند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دارا فتوحی مدیرعامل شرکت سامان انرژی اصفهان به فعالیت گسترده این شرکت در حوزه انرژی گفت: فعالانی که این شرکت را به ثبت رساندند متخصصانی بودند که در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گرد هم آمده بودند تا فعالیت فناورانه در زمینه انرژی را آغاز کنند.
وی با اشاره به تحقق پروژه‌های گوناگون فناورانه توسط این شرکت گفت: مطالعات کلان در حوزه انرژی تا ممیزی و بهینه‌سازی مصرف در حوزه فعالیت این شرکت قرار دارد و توانسته است پروژه‌های زیادی را حول محور طراحی و مشاوره مهندسی، خدمات، محیط زیست و آموزش در عرصه ملی و بین‌المللی گسترش دهد.
این فعال فناور، به ارائه خدمات مميزي و بهينه سازي مصرف انرژي در بخش هاي مختلف صنعت و ساختمان اشاره کرد و گفت: این شرکت به ارائه خدمات مشاوره درخصوص استقرار ISO 50001 ، آموزشی در زمينه بهينه سازی مصرف در بخش صنعت و ساختمان و نیز طراحی و کاربرد انرژي هاي نو و تجديدپذير و سازگار با محيط زيست می‌پردازد.
فتوحی ادامه داد: از دیگر فعالیت‌های این شرکت در حوزه انرژی می‌توان به مطالعات کلان انرژي، برنامه ريزي و مديريت اقتصاد انرژي، تهيه و تدوين استانداردهاي انرژي، توليد و کاربرد نرم افزارهاي مديريت انرژي در ساختمان و صنعت، مطالعات فنی و اقتصادی نیروگاه‌های پراکنده و انرژی های تجدید پذیر و نیز مشاوره و تامین نیروگاه‌های با استفاده از سوخت‌های فسیلی اشاره کرد.
این فعال فناور با اشاره به ارائه خدمات اندازه‌گیری در آزمایشگاه انرژی این شرکت افزود: این شرکت  یکی از کامل ترین و به روز ترین مجموعه های اندازه گیری قابل حمل در خصوص حامل‌های انرژی و محاسبات برای مطالعات و محاسبات مربوط به انرژی را در اختیار دارد، که علاوه بر استفاده در پروژه های داخلی به دیگر بخش‌ها قابل ارائه است.

پایان پیام/24

  • گروه خبری : اسلایدر
  • کد خبر : 19225
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت