سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : پنجشنبه 09 تیر 1401
  • 1401/02/05 - 09:33
  • 382
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

رویدادی برای هم‌افزایی؛ تعامل شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق با مدیران کشور برای رفع چالش‌ها افزایش می‌یابد

با حمایت ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق؛ نخستین دوره «رویداد هم افزایی مدیریت ایران» خردادماه سال 1401 برگزار می شود.

«حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع خلاق به منظور کمک به حل مشکلات مردمی و رفع معضلات و نابسامانی‌ها»، «بهره مندی از نظام نوآوری و تحول از طریق تقویت مشارکت و حضور میدانی مردم در کشور» و «ایجاد ارتباط میان مدیران کشور با شرکت های دانش بنیان و خلاق» مهم ترین اهداف برگزاری این رویداد است.

ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری، شهرداری تهران، بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا، استانداری تهران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری رویداد هم افزایی مدیریت ایران با یکدیگر مشارکت و همکاری می‌کنند.

رویدادی که 17 تا 19 خرداماه سال 1401 در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار خواهد شد. رویداد هم افزایی مدیریت ایران نخستین بستر تعامل و همکاری میان مدیران دولتی با شرکت ها، موسسات خلاق و مجموعه هایی است که هرکدام محصول، خدمات، ایده یا الگوی خاصی برای حل مشکلات و چالش های کشور دارند.

هم افزا قصد دارد به بزرگترین و گسترده ترین زیرساخت برای تجمع فعالان و نقش آفرینان واحدهای خلاق، صنایع فرهنگی و اجتماعی و کسب و کارهای خلاق و نو با مدیران کشور برای کمک به حل مسائل کشور تبدیل شود.

این رویداد علاوه بر تمرکز بر حل چالش‌ها و مسائل کشور است؛ نمایشگاهی از شرکتها و موسسات متنوع است که در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، فناوری، مدیریت، اشتغال، آموزش، بهداشت، محیط زیست و رسانه توانایی ارائه الگو و حل مساله را دارا هستند.

وجود چنین گروه‌هایی زیر یک سقف بستری مهیا و آماده است تا مدیران برای حل مسائل حوزه‌های تحت مدیریت خود از آنها مشاوره بگیرند و با طرح همکاری چالش ها را در زمان کم و با کیفیت مطلوب مرتفع کنند.

مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#23

  • گروه خبری : اخبار,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی,مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی,مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان
  • کد خبر : 83428
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت