سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : دوشنبه 27 دی 1400
  • 1399/09/19 - 09:06
  • 688
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

شبکه‌ای از خدمات جدید آزمایشگاهی شکل گرفت و 2 هزار میلیارد ریال به دست آمد

اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی با فعالیت در قالب این شبکه توانستند درآمدی بیش از 2 هزار میلیارد ریال را تجربه کنند.

مهم‌ترین هدف شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری استفاده بهینه از همه ظرفیت خدمات‌دهی آزمایشگاه‌ها است. به همین دلیل عملکرد این اعضا به صورت سالیانه پایش و ارزیابی می‌شود.

این ارزیابی‌ها بر اساس سه شاخص «میزان کارکرد»، «مشتری‌مداری» و «همکاری شبکه‌ای» انجام می‌شود. اما عضویت این مراکز در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مزایایی برای خود آنها هم دارد که یکی از آنها افزایش درآمد است.

این اعضا توانسته‌اند در این همکاری مشترک با شبکه و دیگر مجموعه‌های عضو، بیش از 2 هزار میلیارد ریال درآمد به دست آورند مبلغی قابل توجه برای اعضای این شبکه 2 میلیون و 600 هزار خدمات آزمایشگاهی هم توسط آنها به جامعه ارائه شده است.

در حال حاضر 763 مجموعه در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری عضو هستند و 17 هزار و 315 دستگاه و تجهیز آزمایشگاهی هم به اشتراک گذاشته شده است.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پلتفرم به اشتراک‌گذاری دستگاه‌ها و ارایه خدمات آزمایشگاهی و حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور است. باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی نیز برای تسهیل در دریافت خدمات ایجاد شده است و تخفیف‌های متنوعی را به اعضای هیئت علمی، دانشجویان، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع کشور ارایه می‌دهد.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,برگزیده ها
  • کد خبر : 71446

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت