سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : جمعه 12 آذر 1400
  • 1398/11/29 - 16:48
  • 821
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

جشنواره فیلم کوتاه نوآوری و فناوری برگزار می‌شود

از برگزیدگان نخستین دوره از جشنواره «فیلم کوتاه نوآوری و فناوری» همزمان با روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی و با حضور دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان تقدیر می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، عصر امروز برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه نوآوری و فناوری در تالار مرکزی شهر قم و با حضور پرویز کرمی دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تقدیر می‌شوند.

 

 

بیش از 160 اثر توسط هنرمندان به این جشنواره ارسال شد که هیات انتخاب جشنواره از میان آثار رسیده 21 اثر را برای مرحله داوری انتخاب کرد. همچنین برگزیدگان در 5 بخش رپرتاژ آگهی، کلیپ‎، انیمیشن، موشن گرافیک، بخش‌های جنبی آماتور و حرفه‌ای و بخش موبایلی و بخش ویژه شامل شهدای فناوری و وقف تجلیل می‌شوند.

با توجه به این‌که استفاده از زبان هنر به عنوان ابزاری تاثیرگذار می‌تواند در شکوفایی اقتصادی و توسعه فرهنگ کارآفرینی نقش داشته باشد این جشنواره با نگاه به این واقعیت مهم، شکل گرفته و میزبان هنرمندان شده است.

همچنین همزمان با این جشنواره دو کارگاه آموزشی تخصصی با موضوع «آشنایی با حقوق قراردادها و قوانین مرتبط با هنرمندان» و « ساخت مستندهای کوتاه» برگزار شد تا تقویت و ترویج فرهنگ علم و فناوری را با استفاده از ابزار هنر شاهد باشیم.

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره «فیلم کوتاه نوآوری و فناوری» با حضور مدیران ارشد ملی و استانی 29 بهمن ماه در تالار مرکزی شهر قم میزبان شرکت‌کنندگان است.

پایان پیام/25

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر
  • کد خبر : 49470
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت