سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : جمعه 12 آذر 1400
  • 1399/02/27 - 12:09
  • 495
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در جهت توسعه بازاریابی و فروش محصولات دانش بنیان؛

خدمات بازاریابی مرکز شرکت‌‎های دانش‌بنیان معرفی می‌شود

در راستای توسعه بازاریابی و فروش محصولات دانش بنیان، خدمات متنوعی در حوزه بازاریابی از سوی مرکز شرکت های دانش بنیان عرضه می‌شود، برای آشنایی بیشتر شرکت‌های دانش بنیان با این خدمات و تقویت بنیان‌های علمی در بخش بازرگانی این شرکت‌ها، یک همایش بزرگ آنلاین برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این همایش آنلاین که با عنوان « بازاریابی و فروش به همراه معرفی خدمات بازاریابی مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان » نامگذاری شده است، سعی دارد تا این شرکت‌ها را با خدمات متنوع مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه بازاریابی آشنا سازد.


تحقیقات بازار کاربردی برای کسب و کارها و شناسایی ویژگی‌های مطلوب محصول از جمله سرفصل‌های است که در این گردهمایی آنلاین به آنها پرداخته می‌شود.

همچنین مدیران شرکت های دانش بنیان و مدعوین می‌توانند با مباحثی همچون اصول  قیمت گذاری و تحلیل بازار و انتخاب بازار هدف در حوزه بازاریابی بیشتر آشنا شوند.
 
انتخاب بهترین راه های فروش و   مسائل مرتبط با حوزه روابط عمومی و تبلیغات، دیگر موضوعاتی است که توسط تیم کارگزار این همایش برای بحث  و بررسی در مورد آنها برنامه‌ریزی صورت گرفته است.
 همچنین مشاور مدعو به این همایش، چند راه کاربردی برای توسعه فروش را به مدیران شرکت‌های دانش بنیان عرضه می‌کند و در زمینه  طراحی فرایند فروش
 و پشتیبانی و ارتباط با مشتریان نیز توضیحاتی ارائه خواهد داد.

این همایش سراسری و آنلاین در روز دوشنبه 29 اردیبهشت ساعت 11 برگزار می‌شود. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس bizservices.ir  مراجعه کنند.

پایان پیام/33

اخبار مرتبط:

 

۵ عامل شکست و موفقیت‌ شرکت‌های دانش بنیان

چگونگی موفقیت شرکت‌های دانش‌بنیان از نگاه رؤسای پارک‌های علم‌وفناوری

بررسي عوامل موثر بر رشد و موفقيت شركت هاي دانش بنيان

موفقیت شرکت‌های دانش‌بنیان در گرو توجه صنایع بزرگ است

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار,مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان
  • کد خبر : 51029
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت