سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : پنجشنبه 09 تیر 1401
  • 1400/12/11 - 09:35
  • 262
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

دانش‌بنیان| سیستم جامع منابع انسانی بومی‌سازی شد

یک شرکت دانش‌بنیان سیستم جامعی طراحی کرده که پوشش کامل منابع انسانی را در سازمان‌های بزرگ فراهم کرده است.

مجید محمدیان اصل مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان نرم نگاران پیشرو با بیان اینکه سیستم جامع منابع انسانی پیشرو در سازمان‌ها بخش‌هایی از قبیل جذب، نگهداشت، خدمات پرسنلی و رفاهی و توسعه منابع انسانی را فراهم کرده، گفت: این سیستم در حدود 40 ماژول تخصصی دارد که روند کار را مکانیزه کرده و کل سیستم به‌صورت یکپارچه به هم متصل است.

 

مدیریت کلیه فرآیندهای حوزه منابع انسانی

مقصود از مدیریت منابع انسانی، سیاست‌ها و اقدامات مورد نیاز برای اجرای بخشی از وظیفه مدیریت است که با جنبه‌هایی از فعالیت‌ کارکنان بستگی دارد، به‌ویژه برای کارمند یابی، آموزش دادن به کارکنان، ارزیابی عملکرد، دادن پاداش و ایجاد محیطی سالم و منصفانه برای کارکنان سازمان‌ها که با سیستم جامع منابع انسانی پیشرو ممکن شده است.

این سیستم به‌منظور مدیریت کلیه فرآیندهای حوزه منابع انسانی طراحی شده است. جامع‌نگری و یکپارچگی در فرآیندهای مدیریت منابع انسانی و امکان دسترسی سریع و دقیق به اطلاعات توسط کارکنان سازمان و ایجاد فضای الکترونیکی برای تعامل بین واحد منابع انسانی و کارکنان از ویژگی‌های بارز این سامانه است.

 

یکپارچگی سیستم و حفظ امنیت

مبتنی بر وب، مبتنی بر فرآیند، یکپارچگی سیستم، امکان ثبت تمام رویدادها، حفظ امنیت و محرمانگی، امکان گزارش‌گیری پویا از کل سیستم و یادگیری و کاربری آسان از ویژگی‌های بارز این سیستم است.

از وجه تمایز این سیستم با دیگر موارد مشابه می‌توان به جامع بودن سیستم در حوزه منابع انسانی، مبتنی بر مبنای علمی منابع انسانی، سفارشی‌سازی محصولات درصورتی‌که مبتنی بر ایده‌های علمی باشد، پشتیبانی حضوری، تلفنی، تیکتی و پشتیبانی تعداد زیاد کاربران، با سطوح دسترسی متفاوت اشاره کرد.

مدیریت کمیته، حقوق و دستمزد، اجتماعی سازی، جذب، انتخاب، استخدام، تشکیلات، آموزش مجازی، مدیریت، اطلاعات و هدایت کارکنان، اتوماسیون تغذیه، مدیریت پرسنلی، نقل‌وانتقال، مدیریت حضوروغیاب، مدیریت عملکرد از بخش‌های این سیستم است.

 

جامع بودن و مبتنی بر مبنای علمی منابع انسانی

همچنین این محصول مزایای دیگری از قبیل مدیریت اسناد و آرشیو آئین‌نامه‌ها، کارگزینی، احکام و قراردادها، گزارش‌های مدیریتی، آموزش کارکنان، ارزشیابی و سنجش شایستگی‌ها، خدمات رفاهی، خدمات پرسنلی، اماکن اقامتی، تربیت‌بدنی، پرونده سلامت، مدیریت استعدادها، نظرسنجی، مدیریت ارتباطات، مدیریت نقلیه و تجزیه تحلیل و طراحی مشاغل را فراهم کرده است.

این محصول بیشتر مناسب سازمان‌های بزرگ است و در حال حاضر در حدود 40 نفر به‌صورت مستقیم در این شرکت مشغول به فعالیت هستند.

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان نرم نگاران پیشرو با اشاره به اینکه حمایت‌ها و مزایایی که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکت‌ها می‌دهد مفید و قابل‌تقدیر است، افزود: بحث بیمه و تسهیلات ارائه‌شده توسط این مجموعه به رشد و توسعه شرکت و محصول ما کمک کرده است.

مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#

  • گروه خبری : اخبار,مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان
  • کد خبر : 82517

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت