سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
  • 1399/02/08 - 13:43
  • 1159
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

داوطلبان المپیاد نانو آموزش «مجازی» می‌بینند

شیوع کرونا رویدادهای بسیاری را تحت تاثیر قرار داد. برگزار کنندگان یازدهمین المپیاد نانو کارگاه‌های آموزشی را برای شرکت‌کنندگان آن در نظر گرفتند. اما بحران کرونا سایه خود را روی این رویداد نیز انداخت و این کارگاه‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شوند.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزاری این کارگاه‌ها توسط باشگاه نانو برای افزایش سطح آمادگی شرکت کنندگان انجام می‌شود تا باعث ارتقای آنان شود. در حال حاضر به علت شیوع کرونا و عدم تشکیل کارگاه‌های حضوری این کارگاه‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود. در همین راستا باشگاه نانونسبت به تهیه و انتشار مقالات، فیلم‌های آموزشی و برگزاری کارگاه‌ها اقدام کرده است.

انتشار فیلم‌ها آشنایی با فناوری نانو روند آموزش این حوزه را به دانش‌آموزان تسهیل می‌کند. در این مجموعه، سرفصل‌های اصلی در فناوری نانو به زبان ساده آموزش داده می‌شود. همچنین آماده‌سازی داوطلبان با کمترین هزینه و کیفیت مناسب با انتشار مقالات در نظر گرفته شده است.

همچنین کتاب‌های جدید به عنوان منابع تکمیلی المپیاد نانو از جمله مواردی است که به همت باشگاه نانو منتشر شده و در دسترس دانش‌آموزان قرار دارد.

یازدهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی برگزار می‌شود. بهره مندی از حمایت‌های باشگاه دانش پژوهان جوان، بهرهمندی از جوایز نقدی بنیاد ملی نخبگان و بهره مندی از حمایت‌های ستاد برخی از مزایای شرکت در این رویداد است.

این المپیاد فعالیتی است که ابتکار آن متعلق به ایران و ترکیبی مناسبی از رقابت همزمان در حیطه تئوری و عملی است که همه مباحث اصلی مطرح در علوم و فناوری نانو را شامل می‌شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به www.nanoclub.ir مراجعه کنند.

پایان پیام/25

اخبار مرتبط:

*ثبت‌نام المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو آغاز شد

*آخرین مهلت ثبت‌نام و زمان برگزاری یازدهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو اعلام شد

*ستاد نانو از برگزاركنندگان المپياد نانوي دانش آموزي حمايت مي كند

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی
  • کد خبر : 50646
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت